Takmicarski casting

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
E pa o tome se radi, ja jako rado posecujem FC seminare i hocu da naucim stvari koje ce mi koristiti da dodjem do ribe, da musica koju sam ja napravio dodje u idealnu situaciju da je lepa pastrmka pokupi, da uzivam u zamaranju, slikam je i pustim, o tom zadovoljstvu ja pricam a ne o lovu kao nacinu da se domacinstvo snabde ribom... Ali takodje ne kazem da mi je mahanje na livadi bolje, lepse i vaznije nego gore pomenuta situacija, ima kome jeste ali to onda nije musicarenje

ne vidim sustinu FC samog po sebi
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
strashni je napisao(la):
E pa o tome se radi, ja jako rado posecujem FC seminare i hocu da naucim stvari koje ce mi koristiti da dodjem do ribe, da musica koju sam ja napravio dodje u idealnu situaciju da je lepa pastrmka pokupi, da uzivam u zamaranju, slikam je i pustim, o tom zadovoljstvu ja pricam a ne o lovu kao nacinu da se domacinstvo snabde ribom... Ali takodje ne kazem da mi je mahanje na livadi bolje, lepse i vaznije nego gore pomenuta situacija, ima kome jeste ali to onda nije musicarenje

ne vidim sustinu FC samog po sebi

Ali ko je ikada rekao da je mahanje po livadi lepse od kvalitetnog musicarenja? Mada gledajuci ove nase reke bojim se da ce na kraju i to da bude.

Pa o tome se i radi kada pricamo o FC jer "FC sam po sebi" i ne postoji kada ima jasno definisanu funkciju. Cemu onda odobravanje necemu sto ne postoji, automatski je tvoj prethodni post bio nepotreban sem eto cisto nesto da kazes. Cak i ovaj casting iz naslova ima funkciju da se vidi ko ca dalje, bolje, vestije.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Tema je  - "Takmičarski casting"
Pecanje je ko seks, a samo bacanje je ko drkanje.
"UŽIVAM U PECANJU" je sva filozofija bez proseravanja.
Seljak na Tari izvadi perce iz novčanika, očupka džemper, odseče lesku i na nju veže dva metra silka i rastura pastrmku.
Što je najgore - kako to radi, a nema pojma o FC, EFFA, PRC, CVRC....plasiranju, prezentaciji.... ne sme on tako da se ponaša....šta on misli, da vata ribu bez teoretskog predznanja.
:doh:jebemti, pa on nije nikad bio na seminaru....  :'(auuuu, e zato je seljak i seljački peca ribu. :hammer:
Znači moram da naučim sve iz hemije o dobijanju alkohola pa tek onda da odem u kafanu.

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Rancic je napisao(la):
Seljak na Tari izvadi perce iz novčanika, očupka džemper, odseče lesku i na nju veže dva metra silka i rastura pastrmku.
Što je najgore - kako to radi, a nema pojma o FC, EFFA, PRC, CVRC....plasiranju, prezentaciji.... ne sme on tako da se ponaša....šta on misli, da vata ribu bez teoretskog predznanja.
:doh:jebemti, pa on nije nikad bio na seminaru....  :'(auuuu, e zato je seljak i seljački peca ribu. :hammer:
Znači moram da naučim sve iz hemije o dobijanju alkohola pa tek onda da odem u kafanu.

Rancicu brate budi ti "seljak sa Tare" ako ti je on uzor. Jebesh stapove, predveze, uberi brate leskovak i pecaj kao covek ako uzivas u tome. Jebesh sve novo i nepoznato, cemu ucenje, lakse je ovako. Sto se bre glupiras i bacas pare na nepotrebno, koji ce ti stega za vezivanje kad "seljak sa Tare" to ne koristi, ne koristi ni uckure ni danville konce a 'vata ribu. Nekad na leskovak a nekad i bombom.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
He, he, Simpsone,
što se nervoziraš. Ne izvrći ono šta pričam i ne kalupi nas u tvoj kalup. Ne pričam uopšte o uzoru, već jednostavno o uživanju u pecanju.
Babe i žabe.
Mnogo je proseravanja kako za pecanje treba trista čuda, muda, sarme, tri fakulteta i obavezan doktorat iz FC...... trgovci su napravili tu famu (ne mislim na tebe).
Lažu.
Ni za seks ti ne treba 25cm.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ja se i dalje ne slazem da bilo ko namece da je za pecanje potrebno 300 cuda. Pogotovo ne za musicarenje. Potrebna je samo dobra volja i zelja da se musicarenju pridje sa dovoljno ljubavi i vestine. A da bi nesto zavoleo treba se pomalo i pomuciti i nauciti. Zar nije tako i sa devojkama? Mnogo je sladje!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
simpson H je napisao(la):
Ja se i dalje ne slazem da bilo ko namece da je za pecanje potrebno 300 cuda. Pogotovo ne za musicarenje. Potrebna je samo dobra volja i zelja da se musicarenju pridje sa dovoljno ljubavi i vestine. A da bi nesto zavoleo treba se pomalo i pomuciti i nauciti. Zar nije tako i sa devojkama? Mnogo je sladje!

e sta je stari jebach  :hammer:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Manite se ovakvih priča, ne vode ničemu. Dogo čekano otvaranje sezone mušičarenja je za nedelju dana....

Jeste li spremni ili imate snage posle duge zime da opet vodite rasprave?

LJudi se spremaju u najvećem a vi vodite boj. Ili j...te slučajne prolaznice  :drool: :doh: ili pregledavajte pribor i dopunjujte kutije. Aman ljudi  :eek:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
E, Đole, setio se na kraju šta je svrha seksa (pecanja).
O tome i pričamo.
Bacanje samo da bi se bacalo nema veze sa pecanjem.
:yeswink:
Strelac, blizu otvor, vata nas nervoza ko mladu pred prvu noć.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Davno prošlo vreme kad je mladi trnela pica u ponedeljak ujutru. :D
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
@simpson
Ih bre sto mrzim ovakve postove, nemoj da me nerviras sa ovakvim pisanjem vise, ako nisi imao sta pametnije da kazes bolje da si cutao nego klimao glavom ne razmisljajuci.
[/quote]

Da se razumemo jos jednu stvar, kad budem nesto napisao na tvom forumu imas svaku slobodu da mi se obratis tim tonom, ovde ne. Ne znam u kakvu si se to ulogu uziveo pa sebi dajes za pravo da tebe neko ovde nervira ili ne nervira.

Nikada sebi nisam dozvolio da na forumu nekog vredjam pa cu se i ovaj put uzdrzati.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mora da te mnogo pogodilo kada dva puta repliciras na isti tekst.

Obraticu ti se onako kako ja zelim i smatram sve dok je u skladu sa pravilima bilo kog foruma, uopste nisi u obavezi da volis nacin na koji sam ti odgovorio.  I cisto da znas, ne nerviras mene ti nego ono sto si napisao jer je neozbiljno, nepromisljeno i u krajnjem slucaju potpuno nebitno za jednu diskusiju. To sam jasno i napisao!
 
Vrh Dno