Tehnika ribolova vestackom musicom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
As I previously stated, these are dangerous times. I'm afraid that virus is set free, and there is little that I can do.  :-X maybe some vaccine,  :whistle:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
The vaccine would be nice!
Hey, guys, mind your asses, here's Lucky coming with his pin...needle!  :hammer:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
This topic will be the corner stone of musicarenje.org's board in English  ;) :D :D
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Dakle, bili smo stali kod pokusaja da probamo da specificiramo tehnike musicarenja, mada mislim dabi bilo odlicno ako bismo zakljucali ovu temu, a iste price, koje sigurno zasluzuju da budu ispricane, otvorimo kao nove teme ili nastavimo (gde su vec zapocete) u poglavlju "Taktike i tehnike", cini mi se da se tako zove.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Eh, PedjaBG, ono o čemu pišeš na engleskom i srpskom, u čemu jesmo zaostali je upravo tvoja delatnost. I ja se slažem sa tim. Rezultati naših ihtiologa, odgajivača mlađi riba, upravnika naših voda i sličnih "stručnjaka" su očajni.
Naši mušičari su, naprotiv, veoma uspešni i taj sport je kod nas razvijeniji nego u većini zemalja.
Ja sam mušičar i to dobar. Mogao bih ravnopravno da se nosim i sa engleskim i američkim mušičarima.
Ti si stručnjak za ribe i vode, ti nisi ravnopravan sa njihovim stručnjacima.

Jesi li to hteo da kažeš?
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Posto je sve sto sam napisao smesno citati posle poslednjeg posta, ja cu da nastavim u stilu predhodnika (samo malo slikovitije).
diploma :puke: obrazovanje :puke: nauka :puke: kultura :puke: vaspitanje :puke: poštovanje :puke: tolerancija :puke: ...

Pa onda: - ja  :tbumb: ja :tbumb: ja :tbumb: ja :tbumb: ja :tbumb: ja :tbumb: ...
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Mixmaster je napisao(la):
Eh, PedjaBG, ono o čemu pišeš na engleskom i srpskom, u čemu jesmo zaostali je upravo tvoja delatnost. I ja se slažem sa tim. Rezultati naših ihtiologa, odgajivača mlađi riba, upravnika naših voda i sličnih "stručnjaka" su očajni.
Naši mušičari su, naprotiv, veoma uspešni i taj sport je kod nas razvijeniji nego u većini zemalja.
Ja sam mušičar i to dobar. Mogao bih ravnopravno da se nosim i sa engleskim i američkim mušičarima.
Ti si stručnjak za ribe i vode, ti nisi ravnopravan sa njihovim stručnjacima.

Jesi li to hteo da kažeš?

Mislis da je tacnije, istinitije i jace ako je napisano u boji?
Pa nije, na zalost. ( :D :D :D :D :D)
Peppa i Igor imaju + +
 

brown

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2007.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
  Slovačka, Bugarska, Belgija, Španija... uopšte nisu na višem nivou poznavanja mušičarenja od Srbije i ostalih ex Yu zemalja. To može da napiše samo neko ko ne poznaje najbolje mušičare Balkana ili ih ne "simpatiše".

Evo par  sajtova o Spaniji http://www.gourmetfly.com/Spastur.htm , http://www.salvelinus.com/fly_fishing , zaista bezveze oni su jedna nerazvijena zemlja
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Kad sam 1994. godine bio na Evropskom ihtioloskom kongresu (tad se to bodovalo sasvim prostojno kao naucni rezultat) u Oviedu (sever Spanije, pokrajina Asturias) bio sam iznenadjen brojem pastrmskih reka koje se ulivaju u juzni deo Biskajskog zaliva. Tad mi je bio veci dozivljaj da vidim Atlantik, pa sam odabrao taj "izlet", ali sam naknadno iz radova koleginica spanjolki otprilike stekao predstavu koliko ih dobro finansiraju, tj. koliko se daje na upravljanjepastrmskim fondom.
Kako ne gledam spanske serije, jezicka barijera u pracenju spanskog musicarenja mi je znatna.
(Iako sa koleginicama nije bilo vecih problema.
Ma znale su solidno engleski, a i namigivanje. ;))
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
I really adore this "dicky-anger"  and "sheet-slicing" kind of communication!!! Makes my digestive tract working better and better :toalet: Please don't stop!!!
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Pa adresiraj kome je upuceno, ili doprinesi sam; i autosugestija itekako pomaze probavnim smetnjama (tj. serendanju), kao i kurobesanju.
Mada imam utisak da je vec pominjana vakcina odlicno resenje, posebno u smislu ovladavanja situacijom.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Lepi španski sajtovi, a i reke. Ima toga i na Balkanu, mada je lova koja prati sve to mnogo manja. Ako neki evro i kapne, vrlo brzo....
prelazim na odgovarajuću temu-

"Musicarenje u Srbiji-stanje sporta, gazdovanje i ostalo (nastavak)"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno