TRANSFER BLAMA

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Strasno mrzim kad se ljudi pozivaju na neku "nasu realnost". :p Nasu realnost smo sami stvorili pa onda mozemo sami i da je promenimo. Profesor je napravio prvi korak a mi sad mozemo da mu pomognemo ili da se vadimo na "nasu realnost".

Sve ostalo sam vec nekoliko puta rekao ali mi obrisase postove.  :hammer:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Ti živiš u nekoj utopiji, ljudi ne mogu da promene sami sebe a druge će da menjaju...
Što se tiče naše realnosti jesmo je sami stvorili ali nećemo sami da je promenimo jer ni najrazvijenija društva ne primenjuju nama tako nedostižna pravila zato što su samosveni ili zato što vole već zato što ih klepa kazna po leđima...
Gledaj ti da sam pred sobom budeš korektan a druge nećeš da promeniš sigurno...možeš da ukažeš na to da nešto ne valja i tu je kraj
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
strasni gresis, ja sam kao klinac krenuo da uzimam sve....onda su me ribolovu ucili neki normalni likovi pa su mi kao detetu usadili da se stuka ispod kilo ili malo jace ne nosi kuci, bucova ispod kilo i jace isto..... nisam ja zagovornik UiP pokreta, ali pravovremenim delovanjem bar na mlađe može da se utiče. i dan danas rado odnesem ribu, ali obzirom da na slobodnim vodama slabo ima ribe dostojne jela slabo i nosim....
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Brijem se i sisam,upaznali smo se jednom nisam nista mislio lose a ako jesam ispricavam se.
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
strashni je napisao(la):
Ti živiš u nekoj utopiji, ljudi ne mogu da promene sami sebe a druge će da menjaju...
Što se tiče naše realnosti jesmo je sami stvorili ali nećemo sami da je promenimo jer ni najrazvijenija društva ne primenjuju nama tako nedostižna pravila zato što su samosveni ili zato što vole već zato što ih klepa kazna po leđima...
Gledaj ti da sam pred sobom budeš korektan a druge nećeš da promeniš sigurno...možeš da ukažeš na to da nešto ne valja i tu je kraj

Klasicno vadjenje na "nasu realnost". Mi ne mozemo nista i treba nam neko sa strane da nas promeni! A ko ce to da nas klepi kaznom po ledjima ako ne "nasa vlast" koju smo sami izabrali po nasoj slici i prilici. Dal' treba da uvezemo ribocuvare iz EU zajedno sa njihovim zakonima? Koliko ce im trebati da postanu kao i mi sami?  Mozda ti tvoj komsija milicajac lici na marsovca ali nije, samo se pravi. Tako mu lakse bolje se uklapa u "nasu realnost".

Ja sam uvek pred sobom korektan. Isto kao i Misko, Velja, Tomislav, Toma i ostali. Hvala sto brines za mene, moju Utopiju i Zivotinjsku farmu.

Lep ti rece Oholi. Za pocetak postavi pred sebe malo visi standard od onog sto trazis od drugih pa ces imati pravo da menjas i njh. Upravo to i jeste smisao ovog topika, da bar ovde promenimo stvari na bolje. Da nam vise razni "mesari" ne sole pamet i prodaju muda pod bubrege. Nadam se da se niko nece naci prozvan  :whistle: a i ako ce i to je dobro za pocetak.  :hammer:

S'g ce me obrisu, garant.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Zac je napisao(la):
... Za pocetak postavi pred sebe malo visi standard od onog sto trazis od drugih pa ces imati pravo da menjas i njh. Upravo to i jeste smisao ovog topika, da bar ovde promenimo stvari na bolje. Da nam vise razni "mesari" ne sole pamet i prodaju muda pod bubrege...

Ovako nekako i ja razmišljam, i zbog toga sam i pokrenuo ovu temu. Da bar ovde na forumu pročistimo teme, da ove mlađe i nove kolege razluče šta je korektno a šta nije...

Bahus je napisao(la):
Oni koji nemaju sta reci o sebi obicno o govore o drugima,ovo je odlika obicnog snobizma.Kada su pitali velikog iztrazivaca Edisona sta misli o prijateljstvu,odgovor je bio,,Moj prijatelj je onaj koji u meni nadje ono najbolje,,

@Bahus - Ja sam mislio da je ovo upućeno meni zbog "prozivke" nekih članova u prvom postu,,, ako nije i ja sam pogešio, sve OK... A po ovim tvojim poslednjm fotkama mislim da smo se videli i upoznali 2009-te na Crnom Timoku.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Zac je napisao(la):
Klasicno vadjenje na "nasu realnost". Mi ne mozemo nista i treba nam neko sa strane da nas promeni! A ko ce to da nas klepi kaznom po ledjima ako ne "nasa vlast" koju smo sami izabrali po nasoj slici i prilici. Dal' treba da uvezemo ribocuvare iz EU zajedno sa njihovim zakonima? Koliko ce im trebati da postanu kao i mi sami?  Mozda ti tvoj komsija milicajac lici na marsovca ali nije, samo se pravi. Tako mu lakse bolje se uklapa u "nasu realnost".

Ja sam uvek pred sobom korektan. Isto kao i Misko, Velja, Tomislav, Toma i ostali. Hvala sto brines za mene, moju Utopiju i Zivotinjsku farmu.

Lep ti rece Oholi. Za pocetak postavi pred sebe malo visi standard od onog sto trazis od drugih pa ces imati pravo da menjas i njh. Upravo to i jeste smisao ovog topika, da bar ovde promenimo stvari na bolje. Da nam vise razni "mesari" ne sole pamet i prodaju muda pod bubrege. Nadam se da se niko nece naci prozvan  :whistle: a i ako ce i to je dobro za pocetak.  :hammer:

S'g ce me obrisu, garant.

Nemoj da tumacis sta su drugi hteli da kazu...
Procitaj ranije postove u ovoj temi pa ces videti moj standard...
Malu decu mozes promeniti a mi ovde govorimo o matorim konjinama...koji ce cesto iz dokolice okaciti sliku da isprovociraju reakciju drugih...

Ja sam prvi koji u zivotu ispravlja krive Drine gde god stignem, i na vodi i u saobracaju i svuda ali to radim da zadovoljim svoj bes a ne jer ce taj da promeni ponasanje za dva dana...jer nece...stoka je uvek stoka, tako je rastao
 

isako

Junior member
Učlanjen(a)
13.02.2013.
Poruke
64
Broj reagovanja
0
Lokacija
LA City
Napisem nesto pa izbrisem, ni sam ne znam sta bih rekao sto vec nije receno i ponovljeno x puta. Mora da se promeni svest kod naroda, neko napisa ''treba prvo biti ispravan pred samim sobom",pa i ovi sto ih sad kritikujemo misle da cine ispravnu stvar jer je to sto rade po njihovom shvatanju nesto sasvim normalno.

Poslato sa LG-P700 koristeci Tapatalk 2

 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Milančetov "transfer blama" sam doživeo kao Nišlija 1998. (nagledao se "ulova" nekolicine "mušičara" - punih kesa klenčića dimenzija 10-20 cm) i nakon tek 3 godine mušičarenja sve zabatalio na 10 godina.

Mnoge forumaše ne poznajem, pa i ne mogu da na taj način doživim "transfer", kao da nešto loše uradi neki moj drug.

Mada me neke stvari koje je pomenuo Milanče, poput Sašinih mrtvih bucova, ne pogađaju. Sve što je po zakonu mogu i moram da prihvatim, ali zato šizim od javno objavljivanih ulova koji zbog nekog prekršaja spadaju u krivolov. To, srećom, ne viđamo ovde.

Naravno, mnogo je bolje ribu slikati živu odmah nakon ulova, bez obzira šta će se sa njom kasnije desiti (puštanje ili ubijanje).
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Goci je napisao(la):
Milančetov "transfer blama" sam doživeo kao Nišlija 1998. (nagledao se "ulova" nekolicine "mušičara" - punih kesa klenčića dimenzija 10-20 cm) i nakon tek 3 godine mušičarenja sve zabatalio na 10 godina.

Znaci ne pecas vise klencice  :D u sledecih 10 godina

Ajd da te vodim na klenove sledecih 10 godina  :)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Klenove uopšte ne pecam. Niti pecam na suve muve. Ja sam strimeraš u duši.  :-*

Oću da mušičarim južnomoravske smuđeve.  :lol: Sad znam di su (hvatao na varke), pa će ići lakše.

Samo mora kupim svič pritku, cenim da se neću snaći sa mojim ROSS #7 9'  :blush:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
E to mora da vidim... imas free lessons ako se ti upustis u to  :)

Bice zanimljivo hehehe
 
Vrh Dno