TRANSFER BLAMA

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Normalno da treba da kacis slike, ja sam malo nepromisljeno medju prvima reagovao, ali vidim da sam pogresio...
Naslov teme je najblaze receno neprimeren, ja sam ga skapirao na drugi nacin a ne nacin kojim je pisan!
Meni sve ovde smrdi na jos jedan pokusaj sabotaze foruma, zna se u cijoj reziji!  :-X
Realno svrstati u isti kos Saleta i Ivketa sa nekim klincem koji je slikao pun lavor klencica i sav vazan to okacio na forum, nikako nije slucajno!
Ova tema i postovi koji su pisali ljudi koji zagovaraju C&R, nemaju dodirnih tacaka...

  :smoke:
I kritike na racun Administarcije tipa da su strogi, da brisu postove su smesni, svako vidi da je ovo najopusteniji forum...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
hvala milane , ali ja mislim da nije sabotaza nego coveka bilo mnogo sramota pa je morao nesto da preduzme da ne pukne  :doh:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
tommylee je napisao(la):
Zabraniti fotografije sa ribama koje su poklane,na gomili,puna čuvarka ili šta već,na asfaltu,betonu uvaljanu u prašinu,zemlju ili ostalu materiju.
Razlog ovoga je što iako puštamo te ribe one doživaljvaju stres.Fizički šok i mogućnost umiranja ili oboljavanja je veća.
Ni ja nisam o ovome razmišljao tek na jednom varaličarskom forumu prije nekoliko godina se rodila tema (ideja).
Posle toga sam mjesto na koje vadim ribu,kvasio (šutneš nogom vodu i slč.) ili je fotografisao do pola u vodi.

To punjenje čuvarke pa posle pražnjenje je za mene budalaština i to bih kažnjavao.Iz ranijeg ribolovačkog iskustva ovo za ribe je fatalno,naročito u ljetnjem periodu!
Niko nikome ne može zabraniti da nosi onoliko koliko zakon dozvoljava!
Ali mi možemo jedni druge da kritikujemo ako se to radi pogrešno ili prezentuje na neki ružan način.

Zamjerio bih Saši na prijašnjim postovima u kojima je upotrebio pregršt ružnih riječi!
tomi, sve se slazem sa tobom  :tbumb: samo da se doda jos jedna kategorija nepozeljnih slika na ove tvoje predloge ...ribe ispod mere kao sto je milance vec predlozio  :yeswink:
evo bas gledam neke fotografije bucova jedva duzih od pedlja nabodene na debelu udicu koja je ribi izbila zamalo na oko  :doh: strasno  :'(
a da sam koristio ruzne reci i da sam bio bezobrazan ...jesam , priznajem ,mnogo sam se bio iznervirao  :blush:  . nisam jedini koji je koristio neprimerene reci ali nije bitno , svima se izvinjavam ovako javno sto ste sve ovo citali ako ste citali ...svima osim milancetu  ;)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Moj cilj na forumima je da nešto načim a ono što znam da prenesem ako je to moguće drugima.
Morate spustiti loptu jer ako se uključi kakav klinac tek će rat da nastane.Sa nekih foruma sam se skoro distancirao skroz a razlog je svakodnevno prepucavanje.
Ljudi najbolji dio godine za mušiačrenje traje,doduš jeste zabrana na pastrmku ali ostale ribe možete loviti.
Ja ću još sutra na vodu,uzeo sam g.o. i pravac Pelinkovac  :smoke:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
zelim ti da lepo i uspesno provedes odmor u ribolovu  :tbumb: ja sam moj iskoristio kao nikad . napecao sam se bas dobro  :)
meni samo zao sto ste mi naljutili simpsona pa nece da se ukljuci i pise  :'( znam da je ljubitelj fotografija ulova i garantovano bi bio na mojoj strani  :yeswink:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa vas dvojica ste najbolji drugari ovde na forumu. :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
pa to i pricam  :)  on bi me garantovano branio  :yeswink: nego ga zli ljudi naljutise  :'( gde si bre simpsone??  :(
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Ne javlja se ni na svom forum,ja sam mu slao poruku za neke udice ali njega nema???
Sasa hvala,valjda ću uspjeti kakvih fotografija da napravim a onda kačim na forum  :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
ivke037 je napisao(la):
Kako mozete da donosite sud na osnovu jedne fotografije. Sta sam ja to uradio sto je protivzakonito? Sto neko ne kritikova onog sto je bacio dasku ( Mito nije WC solja) u Zapadnu Moravu? Itd ...itd....
Ivke, nisam ja kritikovao ni WC dasku (očigledno nije šolja :) ) niti rekao da si uradio nešto protivzakonito (negde si posle napisao da si ih pustio). Mada ipak ne razumem zašto bi ih držao u čuvarci pa puštao... Svejedno fotka mi izleda mesarska pa sam je naveo. Javno, a ne iza leđa, privatnim porukama ili zvanjem telefonom i ogovaranjem...  Sa dva-tri najveća klena fotografija bi bila daleko efektnija a njena poruka jača...
Ja ću prvom prilikom kada budem poslom u Kruševcu da svratim na kafu pa se i vidimo i čujemo. Da raspravimo i one termite/mrave :D
A ako neka moja fotka treba da se briše daj da vidimo koja i zašto pa da zamolimo administraciju da se i oni malo razmrdaju :yeswink:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
@Sasats - posle svih uvreda ne bih ja sa tobom da se raspravljam... Očigledno te kritika ražestila. Samo ti nastavi da ubijaš ribe i deliš ih po komšiluku. Mene je jedino sramota što to radiš mušičarskim priborom i time se hvališ na ovom forumu.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Cuti Milance kriv si, priznaj da te jede lagano ova 8 godina zaredom, znas ti vec cega  :hammer:
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
sasats je napisao(la):
nisam ja stetan za riblji fond . ja sam cak poznat kod lokalnih ribolovaca kao neko ko rado vraca ribe u vodu i gomilu riba vratim u reku neostecene na zaprepascenje posmatraca ...
Sale,da zanemarimo dosadasnje slike i video zapise koje si postavljao,licno bi mi jako drago bilo da u temi bucov vidim i ovakve slike i video zapise.

Sent from my HTC Desire X now Free

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
Milanče je napisao(la):
Ivke, nisam ja kritikovao ni WC dasku (očigledno nije šolja :) ) niti rekao da si uradio nešto protivzakonito (negde si posle napisao da si ih pustio). Mada ipak ne razumem zašto bi ih držao u čuvarci pa puštao... Svejedno fotka mi izleda mesarska pa sam je naveo. Javno, a ne iza leđa, privatnim porukama ili zvanjem telefonom i ogovaranjem...  Sa dva-tri najveća klena fotografija bi bila daleko efektnija a njena poruka jača...
Ja ću prvom prilikom kada budem poslom u Kruševcu da svratim na kafu pa se i vidimo i čujemo. Da raspravimo i one termite/mrave :D
A ako neka moja fotka treba da se briše daj da vidimo koja i zašto pa da zamolimo administraciju da se i oni malo razmrdaju :yeswink:
Picemo kafu a bogami i rakiju kad god hoces. Samo izvolte. I da raspravljamo kao civilizovani ljudi.  :tbumb: Znaj samo da ja onakvim sitnim belunima, koje ti hvatas #9kom, ja cupam strimer iz usta da se ne ubodu :bye:
 
Vrh Dno