Udice

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Baki-Pa je napisao(la):
Imam utisak da ih uopšte nisi ni opipao.
Šta? Koje udice?
Ja uopšte i ne mušičarim,nego samo laprdam ovde po forumu...
Tvoje je dal veruješ ili ne,pitao si koje su udice i gde sam nabavljao,odgovorio sam,a sad utisci me baš i ne zabrinjavaju...
A i tvoje ophođenje prema meni nije na nivou,ne očekujem da čovek tvojih godina meni uputi reči tipa:" usro si se;jebao te trabuko;" itd...
Ne želim konflikte i verbalne svađe ni sa kim,tako da molim te,malo se kontroliši.
Izvinjavam se ostalima na off topicu!!! :mad:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
http://www.nootica.com/50-hamecons-vmc-9288-mouche-seche-dore.html

Evo je ova Panterova..lepo izgleda i znam koji ih lik valja iz Sokobanje cini mi se ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Da ponovim, panteru usrao si se što se tiče udica. Prvo si pomešao modele udica, koje navodno koristiš, u šta sumnjam. Drugo, ta udica koju si pomenuo, nema blage veze sa iole ozbiljnijim udicama, što se odokativno vidi. U stvari, mislim da i nisi video pravu udicu. Može da prođe loš štap, loš najlon ili konac, loša mašina ili čekrk ali ne može da prođe loša udica. Što se Trabucco udica tiče, mogu da ti ponovim već rečeno. Imaju samo jednu seriju koja valja, a to su neke šaranske udice koje se koriste za plovak ili eventualno feeder i to veličine  od 8 do 12. Sve ostalo je krš. Mogu i da ih izguglam ako treba, čak mogu i da ih slikam jer ih imam negde u torbi sa feeder priborom. Ostali modeli su, kao što si i sam rekao, mekani i nisu ni za onu stvar. Mustad i VMC već dugo nisu prisutni na našem tržištu, u onoj meri u kojoj bi možda trebali da budu, a možda i  ne. Npr Sasame ima fantastične udice koje su malo poznate ali ih ima za sve vrste pecanja. Nemoj me pogrešno shvatiti, kad već pišeš o nečemu, onda to dobro proveri.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Nije bitno šta sam napisao,pomešao sam trokrake i mušičarske udice,pa sad,bože moj,desi se da se zbuni čovek.
Što se tiče tvoje sumnje,možeš da sumnjaš koliko hoćeš,ja govorim -uvek,iskljucivo istinu,i samo istinu.
Izmišljanjem ne dobijamo ništa ni ja ni ti.
I smatram da postoje mnogo adekvatniji i primereniji izrazi za onog ko greši - primer :"usrao -pogrešio",ali više ni to nije bitno.
Vidim da olako ulaziš u verbalne sukobe sa svima,a ja ne želim da buden tu.
Tako da molim te,ili nemoj više da me prozivaš,ili me jednostavno zaobidji.
Znači ne vređam te,ne pominjem te,a iako mi se neki tvoji postovi ne sviđaju,nisam se usudio da ti protivrečim.
Tako da moj Alija,budimo ljudi,i zaobiđimo prozivke,vređanja i ostalo.
Hvala!


Izvinjavam se još jednom ostalim članovima koji čitaju ovo!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ovako možemo do ujutro, što mi nije namera. Dao sam ti dobronameran savet, prvo dobro proveri šta pišeš i tvrdiš. Što se tiče onih sukoba, kakvi god da su, i nisu sa svima, ne mogu da trpim da neko javno piše budalaštine. Za takve stvari postoji grand parada.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Opet maler,a kako me lijepo krenula 2015  :doh:
TMC 2487 BL u velicini 12# nema zatvoreno okce,cim snimim okacicu!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Udice sa greškom  :doh:
 

Prilozi

  • DSCF1514.JPG
    DSCF1514.JPG
    45,5 KB · Pregleda: 144
  • DSCF1515.JPG
    DSCF1515.JPG
    25,4 KB · Pregleda: 144
  • DSCF1517.JPG
    DSCF1517.JPG
    30,7 KB · Pregleda: 145

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
desava se svima. cak sam i kod tmc-a koji je nabavljan kod rudija imao par felera.... jednostavno nemoguce je milione udica proveriti...nista strasno
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Proto i ne sjećam se više.Kada čovjek sve isplanira i na kraju otkaže udica pojeo bih se od muke!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ja sam do sada kroz moje ruke proturio preko 100.000 TMC udica! Nailazio sam na ovaj problem ni sam ne znam koliko puta, medjutim nikada se nije dogodilo da bude feler vise od jedne udice, a treba pomenuti da TMC pakuje uvek jednu vise udicu, na pakovanjima od 100kom, tako da verovatno i oni sami racunaju da postoji negde i negde neka felericna udica. U paketima od 20kom nikada nisam nasao feler, mada ih redje koristim.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Ja sam toliko bio zaludan pa sam u pauzi izmedju dve pelene prekontrolisao sve moje TMC udice...ni jedna jedina sa felerom, niti naznakom istog....Jbg il me kenja, ili ne znam sta trazim....Sa druge strane, dok nekon ne smrkne....neko je nabavljao kao sto sam ranije prokomentarisao "PRC sranje na veliko" preko razno raznih alibaba ili alideda slicnih formata...  :(
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ovaj TMC je u plasticnoj kuijici.Skroz regularno izgleda.Nije mene strah od ovih sa vidljivim felerom ali me brinu na ribi!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ne treba da te brine, ovo su normalni feleri kod TMC i ostalih udica, ne brini za ostale koje su dobre, samo feler baci i ne brini! Ne kupuj udice kod sumnjivih preprodavaca, iskren da budem imao sam prilike da vidim fals TMC ali nije bio u kopiji orginalnog pakovanja nego u kesi, na izgled bi se prevario, ali kad uzmes u ruku ili jos bolje u stegu vidis o cemu se radi. Da bi neko iskopirao orginalno pakovanje i plasticnu kutiju trebao bi da se prilicno potrudi, mada kakvi smo ljudi cesto kupimo od prevaranata lepo upakovano govno...Imao sam ja priliku, ima tome desetak godina, da zamolim govno od coveka da mi donese sa Ribnika kutiju Danica dabinga, a on mi donese orginalno pakovanje, ali povadio antrone i ubacio neke farbane zeceve i to mi na brzinu uvalio kao da me nikad vise nece videti...smece od coveka, ali takvih je mnogo! Sada taj prodaje musicarski pribor, laze maze po forumima, ali sta vredi za mene ce uvek biti smece oteran i PM gde god ga sretnem.
 
Vrh Dno