Udice

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Nema.Imam još jednu udicu,drugi proizvođač,udica na luku ima udubljenje,skoro da je prekinuta  :doh:
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Zato te i pitam, posto dosta koristim Gamakatsu udice, do sada mi se nije desilo da naletim
na ovako nesto... Od drogija sam koristio neke modele koji su doneseni iz inostranstva i
nisam mogao da primetim neku razliku sa ovim koje sam kupovao u Srbiji...  Dok sam u jednoj radnji
u Nisu kupio na komad navodne Gamaktsu udice koje veze nemaju sa zivotom.
I ako se nesto mulja, mislim da je to domaceg (Balkanskog ) porekla...
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Nije domace, nije made in SRB nego je poprcavanje iz PRC-a ili ti sranje/dres/djubre koje se kupuje iz Kinu a online metodom za male pare.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.150
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
Sa Gamakatsu udicama sam vecito imao pehove. Som od 14 kg mi je sguzvao i slomio trokraku ( izvadila ga WMC #8, prednja na vobleru), na smudja o 7-8 kg mi je pukla udica pred sam camac (muvanje, udica smudjarka) a mom prijatelju Darku spao ogroman lipljan ( pukla #14 F11-2SH).
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ivke o tome ja govorim.Učestali pehovi baš sa njima!Nije tu nešto kako treba!Meni je jesenas pukla udica na lipljenu prosto to nisam mogao da shvatim.Ovo što imam ću da utrošim i doviđenja!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Postoji taj problem kod Gamakatsua da pucaju udice. To je opravdano time da duže drže oštrinu. Kompromis koji je proizvođač svesno napravio. Postoji model 1050 A1 koji koristim na feeder takmičenjima i koji takođe puca ako se "siluje" ali drži oštrinu i bode k'o besan. Treba samo biti umeren i nema problema.  :yeswink:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Za lipljena volim da udica bude tupa i debela,kada probode da drži u protivnom isječe usnu kao ništa!
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
I meni su Gamakatsu bile dobre udice,ali zadnjih par pakovanja me totalno razocaralo...
zato sam,brze bolje pokusao da nadjem zamenu...i mislim da je to to...da je ova udica vrlo kvalitetna,doduse dodje malo mekana,ali izuzetno ostra i pre svega laka,za suve-dusu dala...
Zakrivljeni luk kao strimeraska udica,i ogrooomna povratna kuka...
Slikao sam najblize sto sam mogao,nadam se da se vidi :)  :blush:
dsc01535.jpg

dsc01536.jpg

Naravno ja ostajem pri mustadu i vmc-u :) nadam se da ne gresim  :(
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Ogromna povratna je mana...teze probija ribu, a verovao il ne riba lakse spada. Barbless je zakon
 
Vrh Dno