UV gelovi,lakovi i sva ostala prateća oprema,

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Stigao mi je UV gel sa alija i lampa koja je na slici. Ali problem je sto se nesto slabo susi. Interesuje me vase misljenje, jel je slaba lampa ili treba da kupim neki drugi gel..... 
 

Prilozi

  • uv gel.jpg
    uv gel.jpg
    175 KB · Pregleda: 115

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Nebojsa.kg je napisao(la):
Stigao mi je UV gel sa alija i lampa koja je na slici. Ali problem je sto se nesto slabo susi. Interesuje me vase misljenje, jel je slaba lampa ili treba da kupim neki drugi gel.....
Probaj da mu dodas par sati ili ceo dan na suncu... ne mora direktno.... uv zracenje je jako ibpod oblacima.... ja sam imao slican problem.
Mada nisi napisao koliko dugo susis lampom?
Mozda da.kupis onu lampu za nokte isto sa alija.... pa ostavis 10min i briga te

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Pa nisam susio nesto dugo. mozda 20ak sekundi. Na klipovima koje sam gledao, osuse cas posla :). Ma dobro, nije mi problem da ostavim i par dana. Nego nisam znao da to treba 10ak minuta. Ocigledno da je tu problem.

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Pročitaj temu od početka svi smo kroz tu fazu prošli  :hammer:
Ja danas koristim Loon gel i lampu pa opet mi se nekada čini lepljivo pod prstima.
Taj problm riješavam promjenom baterije.Zna da slaba baterija daje slabiju svjetlost.
Naravno imam set punjivih baterija.

P.S.
Hvala Ivketu za Top Coat,obilno ga koristim  :hammer:
Lako za nabavku,nije puno para a završava posao.Čim krene da postaje gust.Uzimam drugi  :smoke:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Nebojsa.kg je napisao(la):
Pa nisam susio nesto dugo. mozda 20ak sekundi. Na klipovima koje sam gledao, osuse cas posla :). Ma dobro, nije mi problem da ostavim i par dana. Nego nisam znao da to treba 10ak minuta. Ocigledno da je tu problem.
Ja susim 30ak sekundi i ostavim preko dana na terasi koju sunce nikad ne osunca direkt.... i nemam frku

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
To što ti  koristiš je uv gel za nokte a ne za muve,tom lampicom možeš da ga sušiš i nedelju dana...a da ga ne osušiš...
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Pa koji je za muve? Moze preporuka.... Gde da kupim ? Mislio sam da se to koristi....
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Susi ga par puta po 2 min. Sve kraće sa kineskim lampicama ne daje rezultate.
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
E, da.... obrati pažnju na debljinu laka, tj sloj, da ti ne bude predebeo jer se teže suši. Ovo mislim na glave strimera napr. Tu ide dosta laka i jako sporo se suši sa slabom lampom.
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Ok, hvala. Susi, ali dosta sporo, ocekivao sam da to ide dosta brze, tako da cu primenjivati Oholi-evu metodu. Malo zasusim, pa na terasu  :)
 
Vrh Dno