UV gelovi,lakovi i sva ostala prateća oprema,

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Kakvo je vase misljenje o LOON Uv Clear Fly Finish?
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
to ti je gel, ja ga koristim za lepljenje ociju kod strumera, za ledja rakova...mnogo je gusci, treba ti jaca lampa da ga do kraja osusis eventualno da predjes tanko tecnim lakom i osusis rucnom lampom. Ja pravim poklopce kamenjarki sa njim, imas na linku iznad kako izgleda, ali za to ti treba jaka lampa da osusi kako treba inace puca i bude lepljivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Eko. Imas dve vrste tog laka. Redji, koji je bas tecan i gusci. Thick i thin. Unzavisnosti sta zelis koristis jedan ili drugi. Lampa obavezno dobra mora da bude ako hoces da to stegne kako treba. Ja za brzinsko koristim lunovu a da ga dotucem ima poveci izbor :) koristim obadva laka podjednako. Nije ni jeftin ali ima ga dovoljno u bocici tako da na duze staze zaboravi dodatnu kupovinu.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Nešto sam eksperimentisao na ovu temu pošto mi kum uvozi "UV gelove za nokte". To je sad glavna fora kod ženske populacije da stavljaju razna sranja po notima. Od cirkona do perja...
Uradio sam par strimera sa ovim gelom (koji je jako gust) i upotrebio uv lampu za nokte. Za 15 min je glava bila trvrda ko kamen. Nije brzo ali je jeftino i efikasno. Sve što vam treba je uv gel koji košta oko 500din za bočicu i uv lampa za nokte (oko 1500din jeftinija).
 
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Kupio sam pre neki dan uv lampu za nokte za 10€ . Ubija kako suši.  :tbumb:

 

Prilozi

  • uv lampa.jpg
    uv lampa.jpg
    3,8 KB · Pregleda: 182

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Moraću i ja.Imam dva UV gela jedan je za strimere gušći.Ova ručna lampa ga neće dobro osušiti.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Baki ode ti na drugu stranu..al ces da picis manikir  :hammer: :hammer: :hammer:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Je li neko od vas koristio ove SPRO UV lampe?

23lgsgn.png


2qmjgoo.png
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Imacu ja iste takve lampe po 1000din za koji dan. Pa ako ti je cena te Spro povoljnija uzmi je slobodno.

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Cena i ove je oko 1000 din.
Naleteh na nju pa rekoh da pitam da li je jos neko koristio.

Javi na forum kad ti te stignu.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Loon UV fly finish nece ni jedna lampa za nokte da osusi kako treba uvek ce da bude lepljiv isto i sa pravim lakom. Sta je pravi lak, onaj koji je namenjen musicama, a ne noktima, onaj koji se ne odlepljuje i onaj koji se ne zagreva kad se susi, pa recimo kod gamarusa scud back izgori kao upaljacem. Isprobao sve jeftine varijante i ni jedna ne pije vodu...

Sad ce se javiti neko ko je naseo kao i ja pa ce da kaze meni na slici stoji lak perfektno....cukni u kamen muvom i vidi gde je.

Loon je extra, jedan od najboljih, ali samo odredjene lampe mogu da ga osuse za 2 min, da bude kao kamen i da se ne greje!

Ko nije probao CLEAR CURE GOO PRO PLUS CURING LIGHT ne zna o cemu pricam. Ova lampa susi LOON za 10 sec, a za 2 min je tvrd kao kamen, to ne moze ni jedna koju sam do sada probao, a da ne pomenem kinesku za nokte.

Ne kazem da ostale lampe ne valjaju, ali ako pecamo na Sage i Orvis koji su najveci i najbolji proizvodjaci, onda treba pomenuti sta je najbolje i najkvalitetnije kod UV lakova i gelova...Peca se i sa Ala simano :) stapom i prave muve sa lampama za nokte!!!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Koliko ja nemam pojma za neke stvari, a hocu da pravim gamaruse npr..
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Maricu nekad su se gamarusi radili bez uv gelova....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno