Vezene, pletene itd.

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
D:\BOGI\samo muve\bogi muve\vez b.jpg
 

Prilozi

  • vez b.jpg
    vez b.jpg
    91,1 KB · Pregleda: 466

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
da nebi Djola ja nikad ne ubacih ovo...........pokušavao sam već tri meseca i pozdrav svima
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Klot-frket... ;) :D

Ovako gledajuci ja lepsu ne bih mogao ni da zamislim, nego kakva je u praksi? Da li je plovna i trajna, ili je za kacket? :-*
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bogi, dobrodošao na ovaj forum :firends:.
Ovaj tip tela mušica je zaista interesantan i sve popularniji. U to smo se uverili na Izložbi muva u Nišu, gde su Bogi i Mr. Žakula osvojili prva mesta u kategorijama "suva" i "nimfa" imitacijama pletenog tela.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Kada malo bolje pogledam glava joj je malo neuredna  :D :D :D
Od profesora Martića 4+  :D :D :D
Mala šala naravno ovo je vrh i za mene nedostžna. Milina je gledati :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ta krila od savijenog petlovog pera zaista izgledaju moćno. Ja sam ih jedno vreme koristio i otkrio da, nažalost, traju veoma kratko. Ne znam šta će da kaže Bogi, ali ja mislim da su ipak samo za izložbu.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Nema sta tu koliko traju krila. Ova sigurno nije za pecanje vec ide na izlozbe.  :tbumb:
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
da baš tako mix ovo je više za neku izložbu ili bolje rečeno vežbanje prstiju, da je urađena sa perima CDC-a moglo bi se reći i veoma lovna bar kod mene na ovim mojim vodama oko Studenice i okoline, a i Milanče joj je dao baš ocenu kako treba em sam je umoran vezao em joj je glava baš neuredna, doduše malo je i nezgodna za rad zbog udice koja stoji naopako......inače za ribolov kad ih navezem, to radim na ravnim udicama i sa CDC perima pogotovo kad se roje u ovo vreme sada one Panićeve balkanske martovke, pošto mi etnomologija nije baš jača strana što se naziva tiče to i mix može malo bolje da objasni........ipak nisam naučnik nego samo mušičar koji koristi ono iz prirode da što vernije prebaci na udicu i naravno prevari ribu na malo perja, konca i vunice......
pozdrav još jednom svima i hvala na dobrodošlici pa kad nađemo malo više vremena da sedimo za računarom onda će se češće i družimo.....pozdrav i Đoletu ulogovao sam se još u januaru, a nikako da se snađem i da znaš Đole baš je prosto kako si mi i objasnio, jbg kad sam učio ruski u školi......
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bogi tek sad videh da si se pojavio na forumu. Dobrodosao.
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
2vxf978.jpg
 
Vrh Dno