Vezene, pletene itd.

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
pa ako naidjes u bg, rado cu ti pozajmiti stegu i materijale da i nama pokazes
zašto da ne........javiću vam pravovremeno pa da i ja vidim tu galovicu gde se okupljate.....će da vezemo celu noć.......
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
bogi je napisao(la):
kad se odradi paraloop odozdo onaj središnji deo nožica jednostavno se skinu makazicama da ostanu samo nožice po strani taka da kad legne na vodi itekako dobro stoji

:D Znaci i ti šišaš muve  :tbumb: Vrlo malo ljudi znam koji to praktikuju jer ne zele da naruse estetiku ili sta vec, mada se cesto sa par rezova :-X dobija znatno funkcionalnija muva.

 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
gringo je napisao(la):
:D Znaci i ti šišaš muve  :tbumb: Vrlo malo ljudi znam koji to praktikuju jer ne zele da naruse estetiku ili sta vec, mada se cesto sa par rezova :-X dobija znatno funkcionalnija muva.
to se uostalom i traži funkcionalnost sve je ostalo estetski deo posla.........neko to radi mnogo lepo neko pak ne pridaje neki značaj lepoti i proporciji što opet ne znači da takva muva neće da lovi, sve je stvar lične prirode kao i iskustva.....velika je mogućnost kod ovih Ibrovih krila i ta da se mogu prstom raširiti tako da stoje u spent varijanti i tako ovakvoj imitaciji opet dođe kao veoma dobar stabilizator na vodi....
 

massafly

Newbie
Učlanjen(a)
29.03.2008.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
VRANA,tako se u Bosni zove imitacija sedža ili poskake,crno - zelenog tijela.
Inače su vrlo lovne imitacije i rade se sa krilima od pera vrane(mokre verzije).
Evo jedne varijacije njene pupe.​

264fDQiAA9LMxkx6.v.gif
 
Z

Zakula

Guest
Woven body Ecdyonurus..
 

Prilozi

  • Extended Woven Body Ecdyonurus 1.jpg
    Extended Woven Body Ecdyonurus 1.jpg
    72,2 KB · Pregleda: 458

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mr.Zakula je napisao(la):
Woven body Ecdyonurus..
index.php

Nikada nisam pravio ovakva tela. Pošto me mrzi da proučavam to sa videa ili Interneta, a imam 20 godina mlađeg drugara koji to odlično radi, naučiću od njega i to, za 8 dana na Mušičarskoj sekciji u Nišu.
Žakula, pristaješ li da nas učiš?
 
Z

Zakula

Guest
Naravno da pristajem,sledeceg chetvrtka tema sekcije ce biti "Woven tehnike".
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
kamenjarka woven mikrošenil, paun isperci-5 komada, CDC Swiss 5 komada, rep biots, malo zahtevniji pristup zbog osetljivosti pojedinih materijala.......

68u5vp.jpg

f0yb6o.jpg

28akfmp.jpg

 
Vrh Dno