*Vrbas*

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sta je sa revirom??radi li??kakva je situacija generalno????ima nas zainteresovanih....
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
jbg ja bio letos 4 dana...nezaboravan provod,potez iznad karanovca ,20km od banja luke, pastrmku omirisao nisam kao ni lipljena ali klenolov je bio nezaboravan pogotovo velikih klenova u brzacima....
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Ja idem u Oktobru na par dana pa kontam negdje da se ispecam.Bio sam na više poteza,jedno  bacao varalicu a drugi put mušičario.Izlazile nam pastrmke po par kg al' nisu htjele da jedu,Od lipljena sam vidjeo samo neku siću,i par komada u Novoseliji sa mosta.
Da jednu malu mladićicu sam nabo na varalicu.
Opet je to jako malo vremena da skontam gdje i šta!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ja sam bio u najgorem periodu ali nisam mogao da biram i ispalo je iznenada...ti ides koliko sam cuo u top period...za pastrmku ne znam ni ja kakav savet da ti dam ali ti savetujem da kontaktiras nekog iz banja luke pa da te malo sprovedu..ja sam tu gresku napravio sto ih nisam kontaktirao pa nemoj i ti...
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Ja sam dole u periodu od 5 - 12 okt. ako ti odgovara imas moj broj pa se možemo naći da ti pokažem par mjesta  ;)
PS. Bez teški nimfi ne dolazi i sitni jednodevki boja prljava žuta i olive  na veličinama 14,16 i 18
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
eto tommylee sve imas ja sam konj sto nisam pozvao ali dobro za dogodine znam...mada sam uzivao u svakom slucaju tamo otici i ne upecati ribe nije veliko zlo jer reka i priroda su izuzetni...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Spremam svašta od muva,čak ih imam i previše što može uticati na izbor muve!
Još nemam predstavu koji je to datum,a ja želim ako budem tamo da to iskoristim maksimalno!
Pored Vrbasa želja mi je vidjeti i druge vode u okolinu,a ko ne bi!
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Ja sam dole tih 7 dana i ribaricu na Vrbasu,Plivi,Ribniku i Sanici boljih rijeka nema y okolini  :yeswink:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Na brzinu sam se iskombinovao i obreo na Vrbasu.
Sve nam je išlo na ruku jedino nije bilo neke pretjerane aktivnosti lipljena.
Neki novi tereni za mene,nova iskustva,voda za poželiti!

71jh.jpg


Ispod ovog kamena sam istjerao pastrmku lijepih gabarita!
36oy.jpg

 
Vrh Dno