wet wading neoprene socks

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Po meni su najace Simms .Ti cipelar da cutis :) Ramplistinski mislim da imaju Vision.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
najbolje su ti se simsove pokazale? koje si jos probao i sa cim nisi bio zadovoljan ? ...razmisljam i ja da nabavim ovaj proizvod pa sakupljam informacije  :)
 

ramplinstinski

Senior member
Učlanjen(a)
11.10.2009.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Bgd
Upravo sam i mislio da neko ima iskustva sa ovim carapama...pre neki dan sam bio na Gradcu, i koliko bi bilo udobnije u sorcu i cipelama za gazenje, nego u cizmama...cak i na Drini, obicno stojim u vodi do pola butina, i tu bi obican brzosuseci sorc i wading boots bili pravo resenje...Maric je vrv u pravu, sa simmsom sigurno nema greske, no,  rekoh mozda je neko probao i nesto od drugog proizvodjaca, jednostavnije za nabaviti nama u Srbiji...
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Zasto ce ti onda neoprenske carape ako hoces da gazis u sorcu,, Bolje onda uzmi par sportskih obicnih  jer svakako ce ti ulaziti voda ,,neoprenske carape imaju smisla ako koristis cizme ,,
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Ja leti koristim ronilacke cizme za dunav, savu, more...
 

Prilozi

  • amphibian-boots.jpg
    amphibian-boots.jpg
    42,6 KB · Pregleda: 152

ramplinstinski

Senior member
Učlanjen(a)
11.10.2009.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Bgd
dzolix je napisao(la):
Zasto ce ti onda neoprenske carape ako hoces da gazis u sorcu,, Bolje onda uzmi par sportskih obicnih  jer svakako ce ti ulaziti voda ,,neoprenske carape imaju smisla ako koristis cizme ,,
Pa, sta ce mi n. carape, ako idem u cizmama koje ne propustaju vodu? Treba mi za letnje gazenje, imperativ je suvo stopalo (ako je moguce)
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Nisam bas siguran sta zelis  ali neopren ti moze biti dobar ali nije neophodan  i kad gazis u sorcu i musicarskim cokulama da ti popuni prazninu  jer su one dosta velike i zbog mekoce  neoprena pa je udobnije ali u tom slucaju nije toliko vazan kvalitet neo,carape  e sad ako tebi treba neo, carapa za cizme  jer u slucaju da ti cizma propusta vlagu ili vodu  onda probaj naci  neopren koji je iz jednog dijela  bez savova a to ima simms pretpostavljam,,,ako nenadjes onda  friziraj sam neke  neo. carape  koje nadjes ,  namazi ivice i savove za  aquasealom  ili slicnim ,,Neoprenske carape nesluze samo da stite od vode i vlage vec  i jer cuvaju toplotu
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
neca011 je napisao(la):
Ja leti koristim ronilacke cizme za dunav, savu, more...
moze se ito koristiti ali zar ti nije pametnije  imas specijalne patike  ili sandale za  musicarenje  ima npr orvis a te  ronilacke cipele nisu namjenjene za neka  hodanja vec za peraja i za ronjenje ,,bolje ti je onda uzmi  neku staru patiku za nordic walking ili sl
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
tebi neca su te mozda  od koristi jer ako lovis na dunavu tu ima dosta pijeska  pa  te takva cilela stiti od toga ,,oni koji zele da love samo u sorcu  a hoce da koriste musicarske cokule  bolje da uzmu normalan broj znaci manje jer ce  u suprotnom izgledati  ko carli caplin  :)
 

krajisnik_bl

Junior member
Učlanjen(a)
12.08.2011.
Poruke
34
Broj reagovanja
1
Cizmice za rafting i canyoning su prava stvar za takvu namjenu ima ih kvalitetnih za tridesetak €.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Bravo Krajisnik uze mi rec iz usta. Ima za 25-30 e te za rafting.
 
Vrh Dno