WFFC 2017 - 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship SLOVAKIA 2017

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Luka je ispao sampion koliko ja znam. Sax je slexece da bude evropski sampion a kapitdn je tu da mu da bube i pomogne oko nekih sitnica. 
Kapetane moj kapetane
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Sta ti je paradoks ,sampion nema besplatnu klopu  na Sarenom platnu iako je to njegov teren ,a kapiten ima iako jede kao popisna komisija. Pre kine razume se,sad ne znam kakav je na delu
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Dace Bog da Luka bude sledece Svetski sampion. Ali ako to ne bude ja veujem da ce da blesne na Evropskom 2019 u CG :) a do tada treba nam dobar Selektor i da pojedinci reprezentaciju stave ispred licnih interesa. Mislim na sve takmicare ne samo reprezentativce.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Dokle smo dogurali kad nam moralna predavanja drze lopovi i prevaranti, ali to je majka Srbija dno je na vrhu!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
To lopov se verovatno odnosi na mene :) nimfe koje sam navodno ukrao Luki I Zuci te cekaju nista ne brini u kutiji su mi.  Kad neko ostavi 4x3 nimfe na stocicu u sobi gde su 3 lika I ne kaze nista logicno je pomisliti da je taj lik ostavio za njih trojicu. Ja sam pojeo govno sto sam poverovao da je ostavljeno za mene I nisam pitao al to nije kradja a to si ti na pederski nacin iskoristio al nek ti to na cast sluzi. A Luka moze da potvrdi da sam ga zvao I rekao mu evo 4x3 nimfe ostavio nam Tihi. Ja da kradem 4 nimfe a imao sam 1000 kom u kutijama znacilo bi da sam budala. I da sam hteo da ukradem ukrao bih svih 12 ne bih Luki ni rekao. Sto se mene tice moja I tvoja prica je zavrsena na Gradcu. Veliki pozdrav
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Laki i Pantelija. Drago mi je da su se prepoznali ( dno je na vrhu ).
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
E aj zajebite da pljujete i po ovoj temi!!!!!!!!!!! 

Svako ko ima frustracije i negativne komentare nek si otvori pateticnu temu u Spanskoj, a ovde da bar malo damo podrske i pozitivne komentare momcima.

Ko misli da je bolji i pametniji neka im stane sledece godine na crtu. Ovo jesu nasi najbolji takmicari i stvarno im se treba obracati sa postovanjem.

I stvarno bi zamolio moderatore da svaki nebulozni i svaki drugi komentar koji nije uskladu sa temom, bude odmah obrisan. Hvala.
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Dobra sugestija Nespetro. Inace bi moglo opet biti nekog banovanja.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
nespetro je napisao(la):
E aj zajebite da pljujete i po ovoj temi!!!!!!!!!!! 

Svako ko ima frustracije i negativne komentare nek si otvori pateticnu temu u Spanskoj, a ovde da bar malo damo podrske i pozitivne komentare momcima.

Ko misli da je bolji i pametniji neka im stane sledece godine na crtu. Ovo jesu nasi najbolji takmicari i stvarno im se treba obracati sa postovanjem.

I stvarno bi zamolio moderatore da svaki nebulozni i svaki drugi komentar koji nije uskladu sa temom, bude odmah obrisan. Hvala.
Nespetro druze niko nije rekao da ovo nisu nasih 5 najboljih musicara trenutno u Srbiji i ja im stvarno od srca zelim uspeh jer je za nijansu kvalitetnija ekipa od proslogodisnje i dace Bog da svake godine bude bolja. I u pravu si da nisam trebao da komentarisem javno neka svoja neslaganja sa nekim ljudima al opet je i to u granicama ljidskosti i potrebno kad te neko prozove da si lopov a to blage veze nema sa istinom. Ja momcima zelim sve najbolje. I svi to oni dobro znaju.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Poštovanje se stiče karakternim osobinama a ne "titulom".  ;)
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
maric je napisao(la):
Nespetro druze niko nije rekao da ovo nisu nasih 5 najboljih musicara trenutno u Srbiji i ja im stvarno od srca zelim uspeh jer je za nijansu kvalitetnija ekipa od proslogodisnje i dace Bog da svake godine bude bolja. I u pravu si da nisam trebao da komentarisem javno neka svoja neslaganja sa nekim ljudima al opet je i to u granicama ljidskosti i potrebno kad te neko prozove da si lopov a to blage veze nema sa istinom. Ja momcima zelim sve najbolje. I svi to oni dobro znaju.

Ne mislim na tebe druze. Vidi se da se zezas i da nemas nista lose u komentarima. Nego me vise nerviraju neki ``moralisti`` koji uzimaju sebi pravo da sude i presudjuju svima i skoro nema teme gde ne pokazu svoje frustracije.

Za druge teme ne raegujem, ali ovde ocekujem izvestaje, slike, zapazanja... sa takmicenja a ne neke licne obracune, zato sam i zamolio moderatore da sve suvisno izobrisu iz ove teme zajedno sa ovim i predhodnim mojim komentarom.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Silvio to je ovaj put nemoguće... BiH se nije prijavila a WFFC počinje za 16 dana!!! Ne znam da li je još uvek moguće da se prijave???

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Nespetro, nas trojica idemo na pripreme u slovacku par dana ranije, bice izvestaja kako i sta smo radili

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno