WFFC 2017 - 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship SLOVAKIA 2017

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Naravno :) tri musketara

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Naravno :) tri musketara

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

junacki nema sta ,golim dupetom medju cehe. :bleh:

morao sam,bilo je jace od mene :hammer:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Sad ozbiljno,koliko ima do gore,jel kolima idete?
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
oholi je napisao(la):
Nespetro, nas trojica idemo na pripreme u slovacku par dana ranije, bice izvestaja kako i sta smo radili

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Odlicna ideja  :tbumb: Veruj mi da se osecam kao kad bi reprezentacija u fudbalu trebala da igra finale SP. Prenosite svaki utisak  :yeswink:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Pero, kolima, oko 650km. Valjda.
Nespetro, trudicemo se koliko je moguce da prenosimo sve. A nisimo i dva go pro-a, valjda ce biti dobrih snimaka....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Pero, kolima, oko 650km. Valjda.
Nespetro, trudicemo se koliko je moguce da prenosimo sve. A nisimo i dva go pro-a, valjda ce biti dobrih snimaka....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

To vam je skoro pa blizu,samo nemoj Luku da iskvarite dok ste tamo. Nadam se da ćete dobro proći.
Još jedno pitanje al sad bez zajebANCIJE,jel govorite vi među sobom ?
Mislim reprezentativci ili kao fudbaleri svako u svađi sa svakim i tu ne mislim dal govorite vas tri musketara jedni sa drugim nego komplet reprezentacija? 
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Kasno si Pero postavio pitanje, u to vreme se u Kini uveliko spava.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Nije bas zgodno da se mi sa strane mesamo u unutrasnje stvari reprezentacije, ali kao ``navijaci`` mozemo samo da se nadamo da ce se sve nesuglasice, ako ih uopste ima, izgladiti do takmicenja. Nadamo se da ce ipak profesionalnost preovladati i da ce se licne stvari zanemariti zarad opsteg cilja.

Ove stvari, pre svega, kapiten mora razresiti. On mora da sedne sa svakim takmicarem ponaosob i ako vec ne moze resiti razdor, a ono bar da izvuce profesionalnost iz takmicara bar za ono vreme takmicenja.

Jer ako stvarno postoji razdor onda nije pametno da pola reprezentacije ide unapred na mesto takmicenja, a da druga polovina ostaje sa strane i bude iskljucena iz dogovora. Vi mora da delujete kao tim. Nema vise Janka i Stanka nego ste jedno. Jedna reprezentacija. Tek ako se svi potpuno sloze da polovina ide unapred na mesto takmicenja, onda se moze ici, ako ne, onda svi zajedno kad treba.

Sve ovo govorim zato sto meni, da ne kazem, nama, u sustini nisu bitna lica koja ce nas predstavljati, nego je bitna reprezentacija kao ona sama. Vi necete imati nikakve sanse ako odete tamo razjedinjeni. Ako jedan drugome ne dajete podrsku, ako ne razmenjujete zapazanja, ako ne dajete savete jedni drugima, ako je sama atmosfera medju vama nategnuta, vi ste izgubili i pre nego sto odete.

Zato treba da sednete svi zajedno da ostavite i zaboravite sve vase licne razmirice, ako ih ima, i da napravite neki plan. Bolje je imati bilo kakav plan, nego nemati nikakav. I bolje je da odete tamo svi zajedno a ne da se delite.

Jedan prst sam za sebe je nista. Slab i nemocan, ali pet prstiju cini pesnicu. Na vama je da odlucite da li ce te biti slabi prstici na takmicenju ili ozbiljna pesnica.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Bice tigrova kandza tj polu otvorena saka  :) iskreno srecan sam sto ce ove godine cela ekipa nositi Simms kosulje I sto su konacno shvatili sta valja i da na takmicenje moras ici kao gospodin a ne kao preprodavac sa Kvantasa.  :bleh: Ipak predstavljas svoju zemlju. Nespetro moras druze shvatiti da su ljudi sa nasih prostora na gladan kurac pravljeni I tek kad covek ode negde da zivi preko skonta u kakvoj je zabludi bio sve vreme. Nauci da postuje druge, shvati da nije on karika koja nedostaje vec karika koja je lako zamenljiva i da se svet ne vrti oko njega i da ima mnooogo boljih. Voleo bih kao i ti da se stvari unutar reprezentacije izglade i verujem da ce tako biti a ako nista bice bar laznih osmeha i tapkanja po ramenu ( kao i u Ligi ) bar da ne odamo utisak totalnih kretena. Momcima zelim sve najbolje i ocekujem dobar rezultat.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Nespetro, plan da idemo nas trojica je takav samo zato jer vlada i mita nisu mogli zbog obaveza da idu. Mi cemo svakako temeljno koliko znamo i umrmo da ispitamo stanje voda, da islikamo terene....da saznamo sve sto se moze i na vreme, dok smo jos tamo da obavestavamo vlada i mitu sta radi i na koju foru....a oni ce imati kad da pripreme za slucaj da nesto fali.

Normalno je da cemo nastupiti kao tim.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.007
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Tako sam i pretpostavljao  :tbumb:

Medjutim dobio sam par PP u kojima mi je receno da je stanje medju vama lose te da neko sa nekim ne razgovara i to je bio povod za moj prethodni post.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
E sad Nespetro ne budi lenj pa napisi ko ti je to pisao da je stanje medju njima lose? Bas me zivo interesuje posto koliko vidim i kako se reprezentativci izjasnjavaju sve je ok medju njima.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
nespetro je napisao(la):
Tako sam i pretpostavljao  :tbumb:

Medjutim dobio sam par PP u kojima mi je receno da je stanje medju vama lose te da neko sa nekim ne razgovara i to je bio povod za moj prethodni post.
Druze, nebitno je ko je, te rekla kazala price su ocigledno potekle od pizdi sa foruma. Ko jos sa cvrstim stavom tako nastupa.
Mi pricali ne pricali- nebitno je, mi cemo vrlo profesionalno prici svemu. Vec mesecima se muve spremaju, ja sam sa jednim Amerom koji je vodio mladu reprezentaciju u slovacku pricao, covek radio u kini pa se sreli.... Vlada je sa nekim slovacima pricao.... Tihi opet sa drugim ljudima.
U poredjenju sa proslim svetskim ovo je sad mnogo ozbiljnije pripremljeno. Jos samo da psihicki budemo jaki i da se da maksimum

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
 
Vrh Dno