Witch

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Mislis pliva ko pampur, plovak.......? U mom selu sekire tonu :)
Ps:znam da je lapsus:)
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
vazno je da pliva a sad kako nije bitno  ;)
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
oholi je napisao(la):
Mislis pliva ko pampur, plovak.......? U mom selu sekire tonu :)
Ps:znam da je lapsus:)
Oholi,u Leskovacki kraj se za nekog ko lose pliva koristi izraz ''pliva ko sekira'' zaato sam ja reko da pliva ko sekira,nisam zadovoljan!  ;)
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
acko23 je napisao(la):
Evo ja ovako pravim takozvanu vesticu i mogu vam reci da je klen uzima ko blesav
DSC06254.JPG
  Druze nisam ja neki vele majstor da bi drugog savetovao ali evo recimo ja kad pravim ovu vesticu umesto lamete porebrim pauna malim grizli perom ali da kosina pera ide ka vratu odnosno glave musice a nogice u kontra smeru tako da tamo gde se sudare malo pero i nogice dobija se takozvani vazdusni jastuk i muva duze ostaje na vodi tako da ja sa ovom muvom imam dosta zadovoljavajuce uspehe na vodi tako da i prilikom cimanja ostaje i dalje na vodi. Nije lose da pokusas i ovako ko ja pa ces videti.  ;)
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
да се надовежем на блак пантерову бакарну жицу, може и то али да буде из ових  савремених слушалица, мало се помучиш али  има их у више боја и одлично су се показале за суве (ту жицу можеш искористити за прављење дабинга на посебној алатки коју и сам можеш начинити и такве дабинге користиш по потреби-најчешће за мокре мушице).
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Iskreno ja najvise volim na suvu da pecam,ali u zadnje vreme mi dobro ide na mokru i nimfu...Acko,savrseno te razumem za vazdusni jastuk sta hoces da mi kazes :) musica sa airbag  ;)
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
lepo je sa nimfom na vodi kao i sa mokrom musicom lepo je videti kad riba uzima ono sto si joj spremio za prevaru.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ja sam prve muve pravio tako sto isecem djon od kineskih papuca,pa onda zumbalicom napravim valjkasto telo,pa upaljacem palim lopticu da bi dobio glavu,pa onda rucno (citaj-samo rukama) bez stege,osnovnog konca i ostalo,to nanizem na udicu,pa obmotam nekim koncem iz kucne radinosti,i onda predjem super lepkom...i na takve ''svastarije'' koje lice na sve samo ne na muvu sam imao uspeha,a kamoli sad kad sam ''malo'' avanzovao u pogledu vezivanja,a vrlo je interesantno pratiti konac kad pecas nimfom,i cim se vrh konca ''zatrese'' eto kontre i rezultati su opet tu! no sad samo cekamo leto! Acko oces ti za Srbiju mozdda uskoro?  :tbumb:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Pa dokle ostajes,ako dolazis letos prema jugu,javi se da malo izadjemo na vodu  :yeswink: :tbumb:
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
svakog avgusta i decembra sam dole javicu se ali kako gde si ti u leskovci . ili ako imas fc posalji mi zahtev pa ce biti lakse da budemo u kontaktu
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Mozdaa je zabranjeno otkrivati licni identitet,pa evo ti link pa me potrazi :)
https://www.facebook.com/paok92
 
Vrh Dno