Witch

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Gde mogu da se kupe i koliko je jedno pakovanje?
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Meni je ove poslao prijatelj iz Kanade i mislim da se prave samo za severnoameričko tržište.-
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Strelac je napisao(la):
Za otvor....

witch.jpg


Strelac ove vestice su drama razbio sam klenove a vrlo lepo su ih uzimale pastrmke  ;) a plove nema sanse da se potope  :hammer:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Evo i ja probah da namotam vesticu,pa molim za misljenje...
dsc02332.jpg

Od materijala koriscen crni osnovni konac,pero pauna,crvena vunica,pero petla za noge,i onda porebrenom tankom bakarnom zicom...
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Evo i ja probah da namotam vesticu,pa molim za misljenje...
dsc02332.jpg

Od materijala koriscen crni osnovni konac,pero pauna,crvena vunica,pero petla za noge,i onda porebrenom tankom bakarnom zicom...
Fina! Izbaci joj samo tu bakarnu zicu, ne treba ti bilo kakva zica na suvim musicama. Ako bas hoces porebravanje uzmi obican konac ili lametu eventualno.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Kad sam prvi put napravio ovako nesto,bilo je samo crveni rep i pero od pauna,bez zice,i muva padne na povrsinu,ali posle 2,3 metra potone lagano tik ispod povrsine i uzimaju je klenovi..pa sad reko da ekperimentisem,ako ne valja naredne ce da budu bez zicku!  :yeswink:
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
Evo ja ovako pravim takozvanu vesticu i mogu vam reci da je klen uzima ko blesav
DSC06254.JPG
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
ne druze ovako sam je prvi put napravio i pokazala se extra za klena i ne menjam je .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Rebra od dobro odabrane zice na suvim muvama uopste ne smetaju. Svaki moj npr suvi fazan je porebren tankom zicom i svaki pliva
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
To i kazem oholi,ja sam ovde koristio bakarnu zicu iz nekog transformatora ili iiz radia nek deo sam iscupao,toliko je laka da ne moze da povuce muvu nadole...idem danas da probam pa cemo da vidimo  ;)
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
Tanka bakarna žica nikad neće ni povuče muvu da potone dobro urađena suva musica može na kukici da drži jednu tungsten glavu A da ne tone mislim prilikom probe. Tako da joj ta rebra od bakarne žice neće smetati.iz
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Muva je isprobana,dosao sam pre nekih dvadesetak minuta kuci,muvva pliva ko sekirce :) nema da potone,imao sam 5 ili 6 komada sitnih na nju,inace sve u svemu muva je dobra za sad,poboljsacemo je naredni put  ;)
 
Vrh Dno