ZNAK-LOGO musicarenje.org

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lepo kreacije sve vise rastu, mada onaj cova o slovu "o" cini mi se da sam ga negde vec video, a i ne vole svi cizme, neki vole neopren, goretex, neki vole da gaze vodu samo u kratim hlacama :) :lol: ;-)

Ovaj drugi se cini ok, ja sam isto imao nesto tako, ali rekao laki da nema riba,a ja bas napravio i pastrmku :p pa sam ponovo radio i napravio one zelene jednostavne.

Neka neka, na kraju ce da buder nesto - ili nista :lol:
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
sebastijane a sta ti imas protiv dubokih cizama, a i vi ostali protiv warmwater riba kao sto je ova stuka?!?!?!?

mirlitza_1.jpg
 
M

Mr.Zakula

Guest
Odlichno si me nasmejao Shumadinac!!A bre mi smo takvi,Nishlije,svi smo slichni!!!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Znaci sve vas je pravio Mixmaster ili vam se majka zagledala u Mixmastera kad vas je radjala!!!!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Aman Sumadinac citaj malo sta postujes... ovo cak nije ni nisko, ovo je bedno. Daj Laki brisi ove baljezgarije.
 

vjaksic81

Junior member
Učlanjen(a)
17.04.2006.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Posto vidim da smo konstruktivni i slozni i oko ove teme kao i oko svih ostalih :hammer: :hammer: predlazem da svako sebi napravi logo i stampa ga na majicu, kacket, gace, cizme, potkosulju, ili jos bolje, istetovira ga na ruku ako hoce :hammer: :hammer: ovakve teme samo pokazuju koliki smo individualci :hammer:
Pozdrav
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
jaksic ovo si dobro napisao. moze tetovaza na ruku ko ono u bivsoj JNA, srce i unutra www.musicarenje.com pa datum rođenja :lol: ili strelica kroz srce a strelica je npr, ime nase stranice. :lol:

Sty ja nemam nista protiv cizama, rekao sam da neki imaju protiv svega osim jednoga, nor. Bas smo mi svi individualci :lol: Ipak ce laki da se na kraju odluci za logo, ovako bar dobija ideje i mogucnosti.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
JaksicVladimir wrote:
Posto vidim da smo konstruktivni i slozni i oko ove teme kao i oko svih ostalih :hammer: :hammer: predlazem da svako sebi napravi logo i stampa ga na majicu, kacket, gace, cizme, potkosulju, ili jos bolje, istetovira ga na ruku ako hoce :hammer: :hammer: ovakve teme samo pokazuju koliki smo individualci :hammer:
Pozdrav

Vrhunski predlog!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
ona pichka nema veze sa nikakvi ribolovom,
1. otkuda joj stuka u onakvoj vodi bistra i plava kao laguna
2. musicarenje je nije ni videli u rukama joj stap bar 40-80gr
jedina prava ribica joj je pokrivena malo krpicom (mozda joj i mirise na ribu) :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno