Adams

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Molim da se obrise dupli post, hvala!

ps nesto mi sporo ucitava stranice, iako imam pristojnih 512kb/s fly_smoker
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ej Mix,iskidam se od smeha kada napishesh "Edems",mnogo mi je smeshno!!!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
ugly_si wrote:
Smaras Mix-e sa "EDEMSOM" sto si se primio na simpson-a covek mozda slucajno omakao :lol:

Ma lupa Mix po obicaju, nigde se simpsonu nije omaklo da kaze edems. Procitaj iz pocetka ceo thread i uverices se sam!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
E pa mix-e sad nesto gledam stvarno nema u thread-u "edmes-a" muva super nema dalje ali ja izlazim iz doticanja vaseg postovanja (tvog i simpsonovog) ispade jos da ne znam citati, izgleda da sam tu da slike gledam, mogu reci da su varijacije boja na slikama koje sam video od -5 do +5, svaka muha ima svog vezaca i bboje se mjenjaju od suncanja mozda :hammer: :hammer:

moderatorsko pero je cudo
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Niko nije napisao Edems. To sam ja prvi uradio. Primetio sam da mnogi kod nas kazu "kedis". Nije samo Simpson u pitanju. Ako moze kedis, moze i edems. To je potpuno isti fazon. Identican!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Ja kazem kedis. A pisem caddis. To mi je nekako najkrace i najlakse. Ne ide mi ni krznokrilac ni tularas ni tularos ni sedz ni... Vazno je da se razumemo valjda? Sta tu ima lose?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Kako identican? Jel treba da kazem CADDIS? Izvii sto nije po tvom ukusu, ali ne mogu da izgovorim 2xD na srpskom! Rekao sam vec da se ne trudim da zapamtim nazive muva, a pogotovo ne da ih prevodim.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
987
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Znate koliko je bitno kako se koja muva zove, moze da se zove Persa, bitno je da lovi!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nema nista lose kad kazemo kedis (kako kaze Milance), ali isto tako ni kada kazemo edems. Potpuno isto. I kenon, takodje. Primetio sam da hrvati uvek strane reci pisu bas kao u originalu. Adams, caddis, canon... To mi se svidja kod njih. Ko zna da izgovara strane reci (a zaboravlja nase), trebalo bi da zna i da ih pise i cita. Tako je svuda u svetu. Evo, na primer, i nemci pisu engleske reci na engleskom.
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
udica No.12
rep-grizli i braon petao
telo-maslinasti zec preko tela grizli pero
krila-CDC
noge-grizli i braon zajedno
konac 6/0 maslinast

nobhux.jpg
 
Vrh Dno