Babuška

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
417
Broj reagovanja
30
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Moradoh i da rucam kraj te barice, na drugoj sa druge strane od moje,gde sam zabacivao ,2 m od zabacene musice udje plovkaros i ne rece ni dobar dan, ja jos nekoliko zabacaja  i da bih mu stavio do znanja sta je uradio, pokupih se i otidjoh, sad i ja bez dovidjenja!Kod mene je ovo nazalost svakodnevica.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Danas sam opet babuškario u Madji ...

DSCF6340800x600.jpg
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Svaka čast  :tbumb: Ja ću ovih dana da probam tu baburu po prvi put ,na šta si ih dobio ?
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Imitacija crvica, (ovo ti je ultra jednostavna muha, mislim da smo pisali o njoj, ukratko, obrub latek gumenih rukavica namotan na udicu broj 8,10,12 kolikog vec hoces crva i zavrsetak glava crvene ili crne boje.) Namotavanjem gumenog obruba dobijac porebravanje, a ako je hoces otezati samo podmotas malo olovne zice. Pokazala mi se kao jako dobra musica za barsko nimfarenje.
Valjda je ribama uslo u gene ovo plovkarenje i crv pa eto... ;) Sala mala, danas mi je na to udarila i jedna manja suncanica i vise crvenperki, ali one nisu na propadanje nego povlacenje u gornjem dijelu vode do 15 cm ispod povrsine. Babuske su uzimale u propadanju. 
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.298
Broj reagovanja
200
Lokacija
Zvornik
Ništa ti ja ne vjerujem daj sliku tog crva  :bleh: Ja danas bacao ali voda u barama blago zamućena,da li mora biti strogo bistra?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Sad mi je jasno kako ti onaj šaran nije razmotao ceo konac + beking! Ti si mogao da ga pratiš obalom!!  :hammer:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Pa malo je bilo nezgodno trčati kroz svu ovu travurinu po obali, al kilometra trčanja dole, pa kilometar nazad i uspio sam :hammer: :hammer:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Otvorih danas sezonu sa dve krupne ribe.Pravo mučenje od mušičarenja.Jato od desetak velikih riba se diglo na površinu ali su ignorisale sve ponuđene nimfe.Na kraju sam ih potrefio sa tamno braon gamarusom,gotovo crnim.
 

Prilozi

  • 6.jpg
    6.jpg
    166,1 KB · Pregleda: 218

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
i novi sage otvori sezonu  :tbumb: :tbumb: :tbumb:,sjajne babe
 
Vrh Dno