Babuška

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Evo jedna sa Joce... razocarala me kako se (ne)bori... mada jos uvek je dosta hladno...
 

Prilozi

  • babuska1.jpg
    babuska1.jpg
    29,7 KB · Pregleda: 220

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Lepa riba.Uvek su ovakve na početku sezone,verujem da je i ona bila hladna kao led.Kasnije,kad završi sa mrestom i postane osetno toplije,postaje znatno borbenija.Mada,meni se isto dešavalo da riba od pola kilograma pruži nesrazmerno veći otpor od ribe koja je možda duplo teža.Čudna je babuška na udici,posebno kad je zakačena blizu površine,tada,verovatno od šoka,postaje prava krpa.One nešto dublje zakačene deluju borbenije.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:tbumb: lepa ribica dobro da ti je neka štuja nije tamo skinula  ;)
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Bravo StY-Esox, da covek ne veruje,mozda velike reke i zagrejanost izvuce ribu. Kod mene,iako ponesoh i polarizacione,sve je kao u bunaru, ni zive ribice!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
cestitke Dane!Lepa riba...kao sto Rade rece,i ovde na mojim terenima jos uvek mrtvilo.....jos malo da otopli i krece rock and fly!
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Da samo da veze ovo sunce par dana, ali evo za vikend najavljuju kisu  :(
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Danas sam "izveo" dragu na izlet, njoj rasirio krevet za odmor da se sunca ja bacao muhe. Voda je jedan rukavac Dunava u Madji - Suvetkezet, nije spojen direktno samo pumpama, ima svega pa sam tako krenuo sa crvenperkama, a pred kraj udarise babuske. Muha je imitacija crvica na udici br.12 Voda uz obalu poprilicno zarasla pa sam gadjao rupe u drezgi, iza mene suma pa sam uglavnom bacao rollcast. A i draga mi se bunila, lezala je iza mene, da cu nju da upecam ako budem nazad zamahivao. Ugodno provedeno popodne.
Suvetkezeti.jpg

Babuska2011.jpg

Babuska201102.jpg

Babuska201103.jpg

Babuska201104.jpg
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Nemam slike ali da se pohvalim,  pre neki dan oko podneva na barici SVEGA 6 x 6 m  izdvojio sam jednu babusku od cetvrt kila na ocerupanu suvu  br. 14 sa metalnozelenim telom, druge bare, a koje su vece i ima ih mnogo zauzeli plovkarosi - stukarosi. To jedno jato jurih neprestano, no nemadoh vise srece. Pale i manje crvenperke.
 
Vrh Dno