Banovanje clanova

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
djole10 je napisao(la):
I ja sam imao iste probleme, mislim da se radi o istom forumu, zbog potpisa. Reko dal je Cecin buraz pa se ljuti zbog skrnavljenja refrena. I onda mu poslao da obiđe i ovaj i druge sajtove (mnogo veće od "njegovog") čiji sam aktivni članviše godina (kao ova mafija ovde da ih ne imenujem), lik samo što me nije naboo. I naravno baja uzme i obriše potpis samoinicijativno. Sva sreća pa nisam popio blokadu. A tako mi i treba, koji ću tamo kad je ovde kod NAS ekipa za medalju i ne bih je menjao nizašta. I ako ih srećem i tamo, ovde je mnogo lepša i opuštenija diskusija. Bozdrav banovanima :smoke:
Možda je to isti fly forum gde sam bio skoro zamoljen da zamenim svoj Avatar sa nekim drugim  :D a Avatar mi je bio isti kao i na ovom forumu i još na nekom  ,tj moja fotografija  iznad koje piše mušičar ... ljudima smeta moja lična kreativnost a ti se buniš za Cecu bre ! ha ha ha  :hammer: ,koliko god čudno zvuči ,verovali ili ne ovo je istina !!
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Resio covek da zaradi neki dinar sa forumom pa mu smeta kad se neko reklamira za dz...a ti sa tvojom kreativnoscu se skloni malko u stranu, mani ti to, pare su pare :doh:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Sad ja ispadam ovde glavna majka Tereza ali opet sam svedok nepravde ili bar odsustva adekvatnog objasnjenja...
Pre neki dan mi drugar rece da ne moze da se konektuje na forum i da mu ne prihvata username i sifru, izvodimo zakljucak da je banovan a nije dobio nikakvo objasnjenje...
Nije jedan od clanova koji su svakodnevno na forumu ali ne vidim razlog banovanja...U pitanju je Sendenca i mnogi ga poznaju i licno a mnogi i poslom, on je radio vez za mnoge ljude na ovom forumu...

Iskren da budem, sve je manje razloga da dolazim na ovaj forum, a ukoliko je neka glupa tehnicka greska ja se svima izvinjavam...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Sendenca nije banovan a ako ima problema sa logovanjem, samo treba da nam javi (važi i za ostale). Problem može biti i na našoj ali isto tako i na njegovoj strani i najverovatnije se vrlo brzo rešava.

Niko nikad neće biti banovan bez da istog trenutka dobije mail sa obrazloženjem. Kod Crnog se desio propust sa tim mailom jer mu je zvanični mail bio na .yu pa nije ni mogao da stigne a ja sam tek ujutru uočio grešku i istog momenta je ispravio.

Strashni, zamolio bih te da ne donosiš ishitrene zaključke, možda je takva praksa na drugim forumima da se članovi banuju bez obaveštenja ali kod nas nije takav slučaj a i sami banovi su retki. Sad sam proverio logove i od početka foruma (kraj 2006) do danas je bilo ukupno 14 banovanih naloga (manje od 10ak članova pošto su neki imali po dva naloga i više naloga). Većina od njih je istekla.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ja se zabrinuh i za sebe kad sam video ovaj post Strashnog  :D
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Jr je napisao(la):
Strashni, zamolio bih te da ne donosiš ishitrene zaključke

strashni je napisao(la):
a ukoliko je neka glupa tehnicka greska ja se svima izvinjavam...

Uvek ostavljam mogucnost greske sa moje strane i zato sam i napisao da se unapred izvinjavan u tom slucaju, drago mi je da je tako
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Šta vam je bre ljudi? Nema teorije zavere i niko se ne banuje bez razloga ili nekog objašnjenja.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
:D Da ionako nas je baš mnogo samo još fali i da se banujemo  :hammer:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Evo ja sam dobio upozorenje da ću da dobijem ban zato što imam u potpisu video klip sa youtuba (doduše više ga nemam jer mi je uklonjen nasilno)  ali zato neki drugi članovi foruma mogu moj nadimak slobodno da koriste u svojim potpisima i da za to nesnose nikakve kosekvence a ni da im se nepreuredjuje profil...  ::)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Hajd malo se smirite svi. Nesuglasice koje imate resite u 4 oka (ili 6 ako vam simpson ne smeta). Forum nije mesto za to.
Ako se ubrzo ne smirite ban hammer sa trajnim posledicama ce da radi.
 
Vrh Dno