Banovanje clanova

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Nije. Da jeste, sigurno bi dobio mail sa razlozima sem u slučaju da je na forumu koristio neaktivni ili lažni mail. Takođe, na njegovom profilu kao i u postovima, stojala bi poruka da je banovan. U čemu je problem pa misli da je banovan?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ne može da se uloguje,koliko sam ga shvatio,on kaže da kada proba da se uloguje piše mu d aje banovan?!?
Opet ću vidjeti sa njim šta i kako pa ako ništa da mu se generiše nova šifra da proba.

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ja vidim nema ga odavno Ruki a on nemože da se uloguje.
 

Igorche81

Newbie
Učlanjen(a)
27.02.2016.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica
Eto i ja da se pozalim. Banovali me na drugom jednom forumu posle manje od mesec dana :D Imao sam samo jednu poruku, predstavio sam se. Kao i ovde. Ovo ce mi biti druga poruka. Napredujem :D Nego tako ti ja vezem svoju prvu musicu, slikam i krenem da se ulogujem na forum da nadjem temu a ono pise "Banovani ste sa ovog foruma"... Gledam i ne verujem. I sta cu odgovorim na mail sto su mi poslali gde isto pise da sam banovan i da kontaktiram administraciju, i odgovara mi neki lik, (ako je i na ovom forumu prepoznace se) i kaze kao pisao sam latinicom u temi gde se pise cirilicom i jos kao da hoce da mu objasnim kako to ja Srbin iz Srbije da pisem latinicom a on Crnogorac pise li pise cirilicom!?! Kojekude covece, objasnjavam ja njemu pa ima tu ljudi na tom forumu koji ne znaju cirilicu a nisam ni video koje je pismo u upotrebi. Ali on se ne predaje. Kaze kako sad ja to zelim da budem urednik a to tako ne moze, postoje pravila i propisi na forumu, bla bla bla... I ja se na kraju izvinim k'o da sam ja kriv i batalim dalju raspravu. Samo da ga otkacim. Onda se onako na kvarnjaka sa sve drugim e-mailom ponovo registrujem i nadjem da su na toj temi skoro svi pisali latinicom. Cak i onaj sto je poceo temu... Pa vi sad vidite ko je ovde lud (najverovatnije ja).
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Izvoli pa se upiši u knjigu xaxaxaxa    http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=4620.0
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ovde taj nije sigurno  :D Mi smo ovde slobodnjaci !!! Dobrodošao u slobodu! Ovde se piše svim pismima, sve znamo, hahaha, malo mucamo tajvanski ali spremni smo da i to ispravimo, hahaha...
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Pozdrav druze, sigurno si bio na musicarenje.net pa su mislili da je neko od banovanih napravio novi profil. :D Ovde si na pravom mestu... :)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ima i ovde diktatura, reći će ti pojedini sigurno  :whistle:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
i sprovodi je direktno Maric  :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.175
Lokacija
Čačak
Evo ja cu da te banujem ako ne naucis glagoljicu :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.175
Lokacija
Čačak
Knjigu u sake.... a muve prvo u prstima da vezujes....kakve stege. Mora malo mazohizma :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Igorche81

Newbie
Učlanjen(a)
27.02.2016.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica
89kobra je napisao(la):
Pozdrav druze, sigurno si bio na musicarenje.net pa su mislili da je neko od banovanih napravio novi profil. :D Ovde si na pravom mestu... :)

Upravo tako. Taj forum mi je preporucio moj ucitelj Fly Castinga. Rece mi "Citaj i uzivaj. A sve sto te zanima mene pitaj."
 
Vrh Dno