Banovanje clanova

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Sam se ti mesas i gde treba i gde ne treba. Uglavnom suvisnim komentarima kao sto je prethodni.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Covece zamalo nisam ispao iz stolice koliko sam se zasmejao, morao sam bilo je jace od mene :)

Evo ako treba sam cu da se banujem malo, a?
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Za pocetak bi admini na ovom forumu mogli lepo da odgovore na PP na najnormalnija postavljena pitanja umesto sto ih ignorisu. Drugo apsolutno nemate neka pravila u uredjivanju foruma nego radite stihiski i npr. brisete najregularnije postavljene teme i slike ili zakljucavate zato sto je tema otisla u drugom pravcu ili u off. Nesposobni ste da se izborite sa zucnim diskusijama to jes ne znate profilrirate normalne i korisne postove nego nego sve zakljucavate ili brisete.
Banujte, radite sta god, ja cu u svakom slucaju svoju aktivnost na ovom forumu da svedem na minimum.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Jel na EKOloški minimum?  :D

Ima da "curkaš" postove kao Visočica ispod jezera.  :bleh:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ja ću da pohvalim admine na ovom forumu ,jer su ipak imali  i više nego dovoljno razloga da banuju više članova ovog foruma a to nisu uradili ,forum je i više nego liberalan ,eto recimo mene na jednom drugom fly forumu banovali zato što sam postavio jedan najnormalniji video klip sa youtuba ,ništa bez upozorenja samo ban i gotovo i eto sada ne mogu da učestvujem u konstruktivnim diskusijama koje se tamo vode  :)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ako su te banovali, će kačiš ti video klipove tek tako, nije nego...  :yeswink:

:)


 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Sad cu opet da ispadnem najgori od sve deci kad kazem da licemerniji post u zivotu nisam procitao... isto kao kad sam rekao da je "pretpostavka majka svih zajeba" jer mnogi misle da mnogo toga znaja a mnogo toga nisu probali i samo pretpostavljaju... pa se vade na price o divljim vodama i krive lopove iz diznilenda za to sto u zivotu nisu ulovili nista vredno paznje... pa kad je neko ispao magarac jer me je nameravao uvrediti pa mu u par navrata to nije poslo za rukom... kao kada je neko malo prsao sa egom zbog nekih fotkica (a lepo sam rekao JR u da ce nastati tek tad problem) pa je krenuo da u normalnu temu ubacuje nebuloze... pa posle izigravao tuzibabu... ali dobro iza svega sto sam rekao i dalje stojim i iza svih obrisanih postova.. a ako treba slobodno me banujte...

A koliko ljubomora i povredjen ego znaju da zabole... procenite sami:

http://www.youtube.com/user/STYES0X
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.301
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Kolektivni harakiri (ban)  :doh: Najlakše je banovati,klik i gotovo.
Ajte ljudi na vodu,bar ko može,manite se prepucavanja.Ja sam naki dan izašao iz suvlasništva na jednom forumu.
A razlozi su smješni,mislim nebitni,ali presija i konstana rasprava u prazno me je izludila,nemam snage da je trošim uzaludno.
Od tada samo kuliram i gledam da budem što više na vodi!
Znate li vi koliko imamo voda u okolini a valja to sve obići  :pijani:
 

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
Nije mi bas jasna ova polemika i u opste mi nisu jasni ljudi koji na forumima gde se ne podrazumeva licno poznanstvo trose vreme na prepucavanje sa nekim od clanova istog.Za mene forum je mesto gde ces izneti svoja iskustva i stavove, usvojiti i primeniti tudja iskustva ako ti se ucine razumna ili delotvorna sve u cilju omasovljenja ili popularizacije onoga oko cega smo okopljeni.
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
PA i jeste, ali sukob baš i nastaje oko stavova.Ne slažu se svi, a neki ko june brane svoje stavove i onda  :machinegun:, i eto ti ga ban.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Nije problem ni ako neko ko june brani svoj stav. Problem nastaje kad neko pobrka tuđ stav i tuđu ličnost.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
why dont u chill,people? :D
For fuck sake,bavimo se PECANJEM,necim sto bi trebalo da nas opusta,ne nervira i odmara misli....pecaj i pusti druge da se kupaju.... :)
 
Vrh Dno