Bas u Šumaricama

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
StY_EsoX je napisao(la):
na zdravim vodama koje naseljava stuka neki prosek riba koje se love je izmedju 2 i 4kg (sto je i daleko vide nego sto je prosecna tezina basa i na ono malo basovskih voda koje vrede kod nas)... ovakva voda kod nas je nekad bila akumulacija Conoplja, sada je to Joca...
da Ribnjak Joca ...



 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Decko pali iz ozbiljne rasprave, dvojka si! Jer u ovoj temi nemas sta pametno da kazes.... kao ni u vecini ostalih!

A sto se tice tvoje ljubomore,zavisti i tog ribnjaka...  Ljubo te je vec malo napusio za onaj tex o Joci u kom si pisao kako je to raj...a evo sad cu i ja malo da te podsetim kako si razmisljao pre malo manje od godinu... svideo ti se klip koji se zove Lake Joca... a kad si video da ti i pored sve uporanosti ne polazi za rukom da na ribnjaku upecas ribu vrednu pomena okrenuo si pricu jbg udarila sujeta u glavu! Ali ovo je ipak tema za temu Joca a ne Sumarice!
 

Prilozi

  • joca.JPG
    joca.JPG
    30,3 KB · Pregleda: 222

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Poribljavaju majmunu da može nešto da upeca pošto je na divljim vodama NULA  (zero)  :) Odrao sam te onaj dan da si pobegao sa ribnjaka bez ulova ,podvijenoga repa ....  :hammer:  :hammer: iako si tamo 365 dana u godini ...
a ti i dalje piši elaborate kako se peca na ribnjaku ..  :doh:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wEFZZofK1pg[/youtube]
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Šone, ispoštuj admine, urednike i članove ovog foruma i nemoj namerno da skrećeš temu u off-topic. Piši na temi Joca ili otvori novu temu "Da li je Joca ribnjak" ili... Ova tema je o šumaričkom basu.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Izvinjavam se  :blush: ali šta da radim kada je obrisana tema (Simpson.H ,Ekoljuba i StY_Esox) vs Šone ,nekom se nije dopao sadržaj pa je obrisao  :)  iako je bilo u španskoj mušici i mentalnoj higijeni ... a lepo je moglo svašta -nešto da se pročita  :whistle: neću da otvaram nikakve teme više jerbo će verovatno biti obrisane ..
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Nije obrisana koliko znam, već sklonjena u Trash. Mada je ionako bila krš od teme!  :doh:

Nažalost, preventivno je sklonjena i prilično edukativna tema o kalifi jer jedan forumaš na toj temi vređao druge ljude. Ta tema će verovatno biti vraćena kada se uklone te uvrede.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Nije vredjao nikoga vec je rekao da samo idiot moze da poredi Francusku i Srbiju i jos veci idiot da nasedne na to. A tema je premestena u trash zbog tvoje sujete i odgovora koji je bio off topic. Zato ne lazi!

Evo i dokaza:

 

Prilozi

  • topic.jpg
    topic.jpg
    138,5 KB · Pregleda: 202

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
nego jel ima nekih  slika sa ovog jezera,da vidimo malo mesta iz bliza kako izgledaju i ako ima neka slika od kakvog bassa da malo osvezi temu....strasni i kompanija vi ste na potezu.... :bye: :bye:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Goci je napisao(la):
Nije obrisana koliko znam, već sklonjena u Trash. Mada je ionako bila krš od teme!  :doh:

Ma jeste krš od teme ali je barem spašavala ostatak foruma od provokacija pomenutih likova ... recimo tako da kada bi Simpson hteo nešto da lupne imao je lepo  gde da napiše ..šone je ovo ..šone je ono..itd ,mada sada vidim da je u konfliktu i sa ostalim članovima  :D A ti ništa ne brini Goci što te naziva idijotom na forumu ako te negde stretne prići će i pružiće ti ruku kao da ste najbolji drugari ...
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Bass ste dosadni....Aj bre dosta vise smaracine
 

Prilozi

  • kissing_fish_girl_11.jpg
    kissing_fish_girl_11.jpg
    39,1 KB · Pregleda: 193

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
too ,ne samo ja kacim vise sam i sam sebi dosadan.....mislice ljudi proseravam se,ali stvarno ribolov bassa na ovom jezeru gde ja pecam je cirkus,nista spektakularno mu ne bacam ali kad mi se izbaci u dometu taj je na obli u 90% slucajeva....hocu da kazem da ne treba biti neki vrstan ribolovac da bi ga upecao.....valjda mi je zato i riba broj jedan za musicarenje :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Šone je napisao(la):
Poribljavaju majmunu da može nešto da upeca pošto je na divljim vodama NULA  (zero)  :) Odrao sam te onaj dan da si pobegao sa ribnjaka bez ulova ,podvijenoga repa ....  :hammer:  :hammer: iako si tamo 365 dana u godini ...
a ti i dalje piši elaborate kako se peca na ribnjaku ..  :doh:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wEFZZofK1pg[/youtube]

Sone vidim da ti ponovo postajem glavna opsesija u zivotu! Cek ja ne znam ko je taj dan otisao prvi sa vode i ko je ulovio manje ribe to je bilo jedno od nesvakidasnjih ali jako interesantnih pecanja na toj vodi... pa taj dan su Srecko(znas onaj sto te je provalio kako lazes) i ivan vlasnik Joce koji su po prvi put u ruci drzali musicarski stap upecali daleko vise riba nego ti. A da samo znas kako smo se smejali tvom pobednickom urliku kad si upecao jednu jedinu ribu impozantnih dimenzija za jezero jocu.. nije ni cudo sto te je Srecko u sekundi provalio i napusio ovde na forumu, ali iako je bio daleko kulturniji od tebe dobio je ban, tako da slobodno mogu reci da administratori na ovome forumu imaju dvojake arsine!


Sto se tice elaborata na temu Joce znam svideli su ti su se i siguran sam da si iz njih imao sta i da naucis, jer u protivnom ne bi ovako nesto pisao kada si ga procitao:

Šone je napisao(la):
E pa pošto sam pročitao Danetov i Ljubin tekst o Joci ,mogu da kažem samo reči hvale  :tbumb: Saveti o mušičarenju Štuke na Joci su više nego pun pogodak ! Čitajući tekst mogu da kažem da sam bukvalno stavljao potpis na sve navedeno .Iako svako od nas ima nešto svoje ,šta,kako,gde,koliko  ... itd ,tvrdim da svako ko se bude usmeravao prema savetima nema šanse da loše prodje !


Medjutim ksnije je povredjena sujeta uradila svoje. Zaista mi nije jasno zaista ne kapiras da svaki put sam sebi uskaces u stomak i ispadas glup i licemeran, i sad je nadam se vec svima jasno ko si i kakav si ti ustvari, i koliko je daleko otisla tvoja sujeta.

P.S
Sto se tice mojih ulova sa divljih voda u jednoj temi koju su administratori zbog tebe obrisali imao si priliku da ih vidis, i sam znas da su daleko veci od tvojih!
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Evo slika koje sam obecao... primerci su mali i one velike jos cekamo  ;)
 

Prilozi

  • DSC00037.jpg
    DSC00037.jpg
    192,7 KB · Pregleda: 202
  • P4020041.JPG
    P4020041.JPG
    82,2 KB · Pregleda: 199
  • P4020045.JPG
    P4020045.JPG
    115,4 KB · Pregleda: 223
  • P4020054.JPG
    P4020054.JPG
    45,9 KB · Pregleda: 213
  • Slika015.jpg
    Slika015.jpg
    399,9 KB · Pregleda: 208
  • Slika017.jpg
    Slika017.jpg
    302,6 KB · Pregleda: 201

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Ovo je nazalost u vecini slucajeva realnost na nasim vodama, ni pomeni o ribama koje imaju usta kao lavor!
 
Vrh Dno