Beovica

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e jos kada bi koristio jedinicu, dvojku ili barem trojku pa jos full-flex pa da umesto beovica lovis sabljare koji narastu na dunavu i do 50cm. to su pravi mali mikro tarpuni... :yeswink: Na zalost ja sam ih lovio samo peticom i to malo bzom tako da mi ugođaj i nije bio nešto u punini...zabavno pa!
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
sebastian je napisao(la):
e jos kada bi koristio jedinicu, dvojku ili barem trojku pa jos full-flex pa da umesto beovica lovis sabljare koji narastu na dunavu i do 50cm. to su pravi mali mikro tarpuni... :yeswink: Na zalost ja sam ih lovio samo peticom i to malo bzom tako da mi ugođaj i nije bio nešto u punini...zabavno pa!

Za pribor ću te "poslušati".  ;)
E sad za sabljare malo teže...
Možda bocnem neku bebu od bucova.
 
 

Prilozi

  • stapce 5.jpg
    stapce 5.jpg
    41,7 KB · Pregleda: 386

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ih...taj ti štap nije za ništa  :D bolje ga meni pošalji  ;)

naravno, bucov od kakvih 50-60cm na tom štapiću bi ti pružio vrhunsku zabavu :yeswink:

Samo da je sabljar mnoho proždrljiviji i ako naletiš na stvarno raspoložene ribice imaš pravi "rock n' roll"  :lol:
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Evo i tih beovica.....
 

Prilozi

  • IMG_0508.jpg
    IMG_0508.jpg
    174,1 KB · Pregleda: 538

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sad se podsetih kako sam započeo ovu temu.  :doh:
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Danas sam je mušičario, na Galovici. Bilo je kao u Sibiru...

Mislim, što se tiče komaraca.  :doh:
Bilo je bež'te noge, usra vas guzica.  :hammer:
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Par komada...  :doh:
E sad, na muci se poznaju junaci. Zabacite, čekate da kontrirate, tri komarca vas grizu za levu ruku,tri za desnu,
5 komada vas ujeda za vrat, a nađe se neki i da vam zuji oko ušiju.  :wacko:
Mušičarenje beovice je extreman sport.  :hammer:
 

Prilozi

  • moby dick.jpg
    moby dick.jpg
    72,5 KB · Pregleda: 368

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Danas idem na ove nemani ??? :eek: Jedva cekam da oprobam nov stap sa njima!!! :lol:
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
ljudi vi se oduševljavate belicom,nemogu da verujem.Dodjite na lim i izlovite je slobodno svi će vam biti zahvalni.Dnevno možete uvatiti 1000 i više komada,i još će vam  se lokalni ribari klanjati.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
brankoogi je napisao(la):
ljudi vi se oduševljavate belicom,nemogu da verujem.Dodjite na lim i izlovite je slobodno svi će vam biti zahvalni.Dnevno možete uvatiti 1000 i više komada,i još će vam  se lokalni ribari klanjati.
a sa cime se ti druze odusevljavas??...a zasto mislis da tu ribu treba unistiti na limu  ???
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Shvatam ja da i ona ima svoju ulogu u lancu ishrane u limu ali brate toliko je ima u limu da je maltene nemoguće loviti na površinsku mušicu od nje.Čoveče ponaša se ko pirana,šta god padne na vodu ona je prva koja stigne do njega.A i skobalja na hleb je nemoguće loviti od nje sve do oktobra kad se ona malo povuče.
 
Vrh Dno