Beovica

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
i kod mene je ima gomila isto kao kod tebe...a to je znak da smo unistili grabljivice koje odrzavaju njen broj.
probaj ponekad da na neki finiji pribor i sitne suve muve pecas ove ribe...veruj mi da mogu da ti ulepsaju dan,a da ne pricamo kako su dobre uz pivo  :yeswink:
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Reš pržene uz ladno pivo hmmmmmmmmmmmm.Ali brate na pecanju izludeh od nje!Jedini mamac na koji možeš na limu loviti a da ti nesmeta je trava,mada oće i nju da uzme.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.585
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
  Evo je na Adamsa #14...parashut.. :hammer: :hammer:

Nista drugo nije radilo ...pa sam se sa njom igrao..
 

Prilozi

  • Belica-na-Adamsa.jpg
    Belica-na-Adamsa.jpg
    121,1 KB · Pregleda: 445

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.298
Broj reagovanja
200
Lokacija
Zvornik
Prvo pa "muško"

Ova neman je toliko pohlepna da je nemoguće pecati od nje.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Uff evo ja napokon krstio moju musicarsku karijeru  :D

30195_1371499861523_1652575658_881275_4205516_n.jpg
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Bravo Igore. Nije bitno sta je zagrizlo, vec da je krstenje obavljeno.  :tbumb:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Priznaj da si se namučio :) Čestitam, ni kod mene nije bolje trenutno - jedva ulovih jednog protfiščića pre neki dan.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Uff namucih se bas, jos kad sam provalio da idu bolje na suhu, morao sam ici kuci :doh:
E sad mi je lakse Milance kad i ti nista ne dobi :D
Ma samo da je krstenje palo, sad ce biti vec lakse. Salu na stranu, najvise me raduje teren koji sam video i za koji misllim da ce biti odlican za ucenje, a i bogami lepe komade, najvise se nadam klenovima a i ostaloga sto ce tu valjda biti. Bitna stvar je jos sto nema mnogo trave,drveca i ostalih peripetija  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
NajIgor je napisao(la):
najvise se nadam klenovima a i ostaloga sto ce tu valjda biti. Bitna stvar je jos sto nema mnogo trave,drveca i ostalih peripetija  ;)
a gde svega toga nema ....uglavnom nema ni klenova  :nowink:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ha ha ha pa ja to drugari mislio na okolinu oko mene, a ne na vodu :D :bleh: Pošto jooš uvek jako loše mašem, pa zbog toga :D :D

Inače evo mesta:

2h5up2t.jpg


15ob9qo.jpg
 

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
Da se i ja pohvalim kao zvanicno krsten upecao sam cele dve danas na prvom ff izlasku na vodu u zivotu :D
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Na prethodnom postu ima slika mesta gde sam mušičario i na toj reci na jednom mostu, naišao sam na jato Beovica, ali stvarno lepih primera. Čak sam u prvom trenutku mislio da su klenovi po silini napada i veličini, ali sam se brzo razuverio. Krenuo sam na njih imitacijom crva i nekakvim gamarusima, sad vidim u ranijim postovima da su bolje suve muve na manjim udicama. Nisam imao nikakvog ulova, tj napadali su ali nisu uzimali. Da li predlažete da pokušavam samo sa suvim tj sa čime najbolje te velike, a i male, jel ih stvarno ima mnogo i jako lepih primera  :nowink:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eeeee nesto mi poznato ovo mesto ali voda je povelika i mutna  :D

tu bude koliko sam upoznat lepih bucova a i malo nize kod slapa kada se pređe most isto tako.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Da Seb, bucov se i danas malo bacao :bleh: Uff kad će više da se izbistri malo  :doh:
 
Vrh Dno