Bodorka (žutooka)

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
To se verovatno cesto desava iskusnijim clanovima foruma.Naime,prilikom "zamaranja" bodorke izlece stuka oko 1,5-2 kg i zgrabi je sa strane,nisam imao cemu da se nadam tipet 0.14,malo je oljustila i spala... :doh:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
A ja ću ti tek na to, šta bre bućkaš sa tom bodorkom ko da ima pola kile  :D :hammer: Neznajući šta se dašava  :D
 

Xfactor

Senior member
Učlanjen(a)
09.08.2010.
Poruke
329
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leposavic
DSC01326.jpg


Pecao sam klena na bambulu i odjednom... Ne znam sta je njoj uopste bilo da je napadne, a i ne znam kako sam uspeo da je zakacim bambulom...  :-\
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Mozda je malo cudno sto je napala bambulu ali nista cudno sto uzima muvu na povrsinu.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Ma jok bre, tamo nema vise nista. Ovo s Batusinca. Kad dodjem, mozemo da skoknemo do Selove, ima tamo i bodorki, izmedju ostalog.  :)
 

choopawy

Newbie
Učlanjen(a)
20.03.2012.
Poruke
2
Broj reagovanja
0
hahah ja sam toliko naprzen i toliko mi se ide bilo gde da pecam da ti to ne  mogu opisati  :D moze sto da ne ja bih i u baru zabacio koliko dugo nisam bio na vodi  :D
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Otvor sezone u Subotu, 02. Marta....
Obreo sam se na vodi specificnoj po mnogo cemu, meni najdrazoj za odmaranje mozga.
Krenuo sam sa mislju da ganjam bandara i posle 2 sata uzaludnog bacanja, sledi pad morala, slican onom kad barsini igraci dobiju trojku protiv reala.
Sedeci i razmisljajuci o mogucim tehnikama, taktikama kako prevariti prugastog, kroz polarizacione cvike vidim siluetu u vodi...pretpostavljam da je crvenperka, fino je klizila u vodenom filmu. Cim sam joj nabacio imitaciju crva, ode. Primecujem gomilu kedera tik ispod povrsine. Odlucujem da se malo poigram ciprinidima, ocigledno da od bandita nema nista. Uliva se voda sa jedne strane i u tom izlazu iz "brzaka" vidim jata sitnih riba. Kako sam zabacio, sitnez pokusava da proguta crva, srecom, bez uspeha. Kako muva ode malo dublje, povlacim je ka sebi i u tom trenutku vidim babusku koja juri za muvom i u zadnjem trenutku-odustane. To se desilo jos par puta a onda su na red dosle i bodorke. Malo dubina, povlacenje i eto nje. Dosla je i crvenperka a na kraju, kao slag na torti, 4 bandara...da, dosli su i oni, ali manji od japanske kite. Bandar je bandar, mislim u sebi, dok se zadovoljan pakujem za polazak kuci. Otvor je bio uspesan. Bistro! :tbumb:
P.S. Sliku jedine slikane bodorke kacim sutra...
 
Vrh Dno