Bucov 2015

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jutros je pao jedan kapitalnih dimenzija , ravno 69cm. cak i pored dvorucnog stapa izgleda veliki  :) definitivno je sada pravo vreme za musicarenje beluna na moravi . pokusacu jos veceras da odvojim par sati da ulovim jos neku ribu jer naredne dve nedelje necu videti reku  :'( ko ima visak slobodnog vremena neka obidje zapadnu moravu dok traje ovaj odlican perijod za musicarenje  :tbumb:

2uysnrc.jpg


2n8o7yw.jpg


2v7x7d0.jpg
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Bravo,bravo,lepe ribe,dobro je da se bar negde lovi.Ja samo obilazim,očekujem malo zahlađenje vode da bi se riba približila bar malo obali.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Oplevio si ih opasno.... svaka cast

Sent from my SM-T116 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
na moju srecu i nesrecu jadnih beluna neplanirano imam slobodan vikend i nastavljamo gde smo stali pre nedelju dana  :)
jedna riba od jutros sasvim lepih dimenzija . neverovatno je bio borben . nekoliko puta je izvukao vise metara sa cekrka i nije se predavao do zadnjeg trenutka . ulovio sam i jednog klena velicine do pola kilograma ali ga nisam slikao ...

flvcs7.jpg


2dh5yeo.jpg


2evqoo8.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
fantastično bato!!!  :tbumb: fine fotke također

ma ja lovim jednom dva put nedeljno, iskreno dodoijalo mi se i vazda slikati tu i tamo nešto metnem na fb telefonom, ...više ni kameru ne nosim...nisam u tom fazonu... ja i ove godine samo po lipljenu i pastrmkama ali ništa spektakularno....ni ne idem više na neke lokacije jer su mi se smučile a i narod sve neki blesav...sve su upropastili a kako stvaru stoje u Slo sve je gore i gore na vodama... to če da oporeknu samo oni koji žive od toga  ;) a svaki ribolovac koji lovi za svoju dušu i nema nikakve materijalne koristi če da prizna da nam je sve lošije i lošije...mada neki mediji i ljudi pokušavaju sve ulepšati i još viš izidealizirati... pravo da se usereš od muke kad čuješ kako neki "drobe govna"...ups, off topic.... :hammer: a da beše Bucov...  :lol: Ja bucova nisam ulovio več goooodinama a i kada dođem u srbiju kod rodbine to sve neko jurcanje  pa i kad odeš na neku vodu gde ima ili ga je bilo tada ga baš nema, sve jad i beda... tako da ovo tvoje objavljivanje mi uvek kao vraća neku nada "eh, možda drugi put kad odem za srbiju"...  :blush:  :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
na moravi bucova ima sasvim solidno ali realno ne koliko ga je bilo desetak godina unazad. spasava ga samo to sto veoma malo ljudi ume da ga ulovi i uglavnom vecina digne ruke i predje na druge ribe . musicarski pribor je superioran za bucove. mnogo je veca verovatnoca da se ulovi strimerom nego bilo cim drugim na moravi . zato vestom musicaru nije preveliki problem da lepo peca . ako se pri obilasku srbije resis mozda da posetis moj teren rado cu ti pokazati najbolja mesta  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala druže. bila bi mi čast ali ja sam više manje ograničen na onaj vojvođanski rejon oko Vršca i Bele Crkve...Dunav, Nera i DTD a i to je sve nešto na sat dva max... a ako se desi da dođem do Jagodine to je kratko, dva tri dana i opet sve juriš vamo i tamo  :blush: ali nikad se ne zna...možda jedared i to bidne pa odemo negde na moravu
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
poziv je otvoren pa ako se nekada uklopis ocekujem te  :tbumb: steta bi bilo da ne zabacis u moravu musicarsku top destinaciju u srbiji .  :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
jutros je morava nadosla za par sati sigurno 20ak cm. nije se zamutila ali nagla promena vodostaja nije dobra za ribolov. ipak nisam dzabe kupao strimer ali je ulov bio skromniji nego predhodnih izlazaka .
upecao sam jednog beluna omladinca oko kilograma i par lepih klenova .

3448v1t.jpg


264p645.jpg


2i6z4vp.jpg
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Saso onoliki stenzeli a ti za orvis si se faćao :-D

Послато са LT22i уз помоћ Тапатока

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
stenzel , orvis ili nesto trece ...uopste nije bitno sve dok vrsi funkciju a krajnji cilj je da se ulovi riba  ;)
 
Vrh Dno