Ćaskanje

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Došao je i taj težak-bolan dan  :'(

Moj rottweiler (Aron) je doživio 12 godina života, pod punom brigom i ljubavlju, bio je deo naše obitelji (po njegovom čopora) i nadživeo je svu svoju braću i sestre. Bili smo u kontaktu sa vlasnicima njegove majke i također njegovog brata koji je umro prošle godine. Oni žive od deset do jedanajst godina u idealnim uvetima. Iako, još uvek za svoje godine vrlo jak i sa dobrim apetitom došlo je vreme za rastajanje. Več tri dana se opraštamo  :'( :'( :'( Danas mora na uspavljivanje. Razlog je tumor koji se iznenada pojavio i naglo počeo da raste. Previše je star za operaciju a od narkoze bi sigurno doživeo kakve komplikacije pa bi još više počeo da trpi. Tu agoniju moramo skratiti njemu i nama.  Eto! Sranje, život je takav... ni prvi ni poslednji susret sa smrću bića kojega voliš iz dubine srca.  Tako to dođe... evo, dok pišem ovo leži pored mene miran i čeka svoj zadnji minut  :'(

U slučaju kojekakve provale, nemam ništa tako vredno a ako bi se to desilo dok sam ja u kući verujte bolje bi se provalnik proveo da ga dočeka moja psina još dok je bio u punoj formi i zdravlju.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ej seb znam kako ti je....ja skoro uspavah jednog od mojih macaka...dusa boli i srce se cepa...zajebano je kad se sjedinis sa zivotinjom..niko coveka ne zna zavoleti kao zivotinja....idi  u k... evo suze opet naviru....
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma je... hvala gegula za razumevanje...  :'( evo za 15minuta moram da ga vodim. Zakazano imam sada u pola četiri. Ma sranje živo... užas, boli me srce strašno... malo dođe pomazi se pa legne da spava i tako svakih pola sata. Sada džonja a ne zna da evo još malo pa mu je došao kraj...možda i zna, ne pokazuje nikakve znakove žalosti a ni veselja vala...malo pomaše repom dok pričam sa njim...uh joj, sranje živo  :'(
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Bice mu bolje tamo gde odlazi nego da zivi I muci se...jbg druze sranje je to..sto brze nabavi novog da prebolis starog lakse...
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.412
Broj reagovanja
230
Lokacija
Beograd
Brat mi je veterinar, znam koliko puta je dosao s posla skenjan potpuno jer je radio eutanaziju. Ne zna se kome je gore, vlasniku ili jadnoj zivotinji...
Drz' se, Sebastijane...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala momci, otišao je u večnost.... :'( ko' da mi je rođeni brat umro ... skoro pa isto me boli ovaj rastanak kao i kada sam oca izgubio vervoali ili ne... sada da se smirim malo pa da pospremim sve njegove stvati...žestoko sranje, sad neko duže vreme neću imati nikakvo kuče... ne mogu zamisliti trenutno drugo kuče pored mene... bit če bolje kroz koji dan, još malo pa če i mart pa na vodu...polako če vreme zaceliti ranu mi na srcu...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala druže!

neverovatno, na trenutak sam zaboravio da ga nema, išao sam u radnu sobu da navežem još par strimera za otvor sezone, ustanem po navici da ga vodim u setnju onako rutinski a njega nema na njegovom mesto... neverovatno je to...još nikada se nisam tako vezao na ni jednu životnju koju sam imao. A njega sam imao i najduže...verovatno je zato. Strašno smo ga voleli i moja žena i ja!
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Znam tačno kako ti je. Jebiga, tako to ide.

Nek' te teši to što je doživeo duboku starost, bio voljen i uživao u životu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
je istina je! to me teši, krivo mi da je morao biti uspavan...želio sam da umre od starosti sam od sebe ali šta je tu je...barem to, ipak je dočekao nadprosečnu starost i živio je zaista dobro i bio voljen.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Seb mozda nije momenat. Al bas danas u zovu procitam da pomaze ako odmah uzmes stenca iste rase
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
To sam mu I ja rekao..moj drug sahranio psa kod mene u dvoristu pisle14 god prijateljstva..on zivi u zgradi pa nije hteo u park da ga nosi..uzeo drugog posle par dana I eno ga opet se vratio na staro..setnja svako vece sa psom ali naravno stalno se priseca njegovog argosa mesanca koji mu ostaje u secanju kao jedan jedini..
oholi je napisao(la):
Seb mozda nije momenat. Al bas danas u zovu procitam da pomaze ako odmah uzmes stenca iste rase
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Hvala momci za razumevanje. Ali, ne...ne bih vise davao sansu da prolazimo kroz tako sta.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Podrška drugu Sebu u ovim tužnim danima nakon rastanka sa Aronom.

 
Vrh Dno