Ćaskanje

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Dans lepo vreme a nisam mogao od obaveza da odem na vodu kako sam planirao, sutra sugavo vreme ali neka je bas me briga i sutra obaveze i u nedelju obaveze i joooooooooooooooooj a u nedelju opet bi trebalo da bude jos lepse nego danas....ponedeljak bi mogao da iskoristim ali opet vreme suga jedna... :mad: sve se urotilo... :mad: protiv BAS MENE  :( neka, neka, sacekat cu ja jos malo...pa kad im bacim onu jelkicu strimera ... ih, kakv meps 5, kasike kojekakve  ;) ta jelkica toliko svetluca i titra da je to ludilo jedno...nije ni cudno da je skandinavci jako vole koristiti za svoje stujke.
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
seb koja jelkica?
imam ja jednu crveno srebrnu od 17 cm sa dvije udice.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
od flash materijala vezana i izgleda kao božićna jelkica...ništa posebno ovako na izgled.
evo jednog od našeg kolege Daneta, pokazao ju je na forumu još 2006. god.
prolece22pw.jpg

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
blago vama, uzivajte i za mene!  :tbumb: ja ne znam kada cu ali ocu sigurno jos ovog leta godpodnjeg... :yeswink:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Strasni, nema nista da se brines. Ovamo je jos 'ladnije  :D ali bas zato ima da je navatamo. Setih se filma sabirni centar, Kada Diklic kaze ono cuveno: Nesto mi je govorilo, obesi se Petre, Obesi se!    :D :D :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eh...još samo 12 dana imam šanse da odem ponovo na štuju  :'( i onda totalno zatišje do maja...lovostaj.  :'( Tek marta ću moći da se igram nekom sićom od pastrćica ne nekim rečicama a na jezeru tek od aprila pajka i šarko...ahhh...ima da izludim, kupit ću si akvarij, staviti na sred sobe i pecati iz fotelje...

teška droga  :drool:, mene več kriza faća  :doh: :doh: :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Filip je napisao(la):
Sebastijane idi na dunav hvataj bjelu ribu i smuđa :tbumb:

eh, bliže mi je more od dunava  :) pa opet teško če i to da bude  :blush:
još mi ostane i mladicu nju sam za tren zaboravio...kako na kojoj vodi ali uglavnom za nju imam fore do 15.02 u koliko se ne varam.
 
Vrh Dno