Dan borbe protiv duvanskog dima

Da li konzumirate cigarete?

  • Da

    Glasovi: 17 32,1%
  • Ne

    Glasovi: 36 67,9%

  • Ukupno glasača
    53

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@sims, to je istina da je oko nas jos mnogo drugih stetnosti. istina je da se mnogi boje onoga sta ih ceka posle. meni licno je to posle dobitak ali cenim ono sto imam i sada  ;)
u svakom slucaju dim cigara je mnogo stetan kako za pasivne tako i za aktivne pusce. verujem da taj relativno slatki porok nije najbolje rešenje za ispunjenje tih nekih praznina koje svaki čovek teži nekako da zapuni.
bre sims, imam ja bolje rešenje za tebe  :D umesto cigara ti ponesi kilo' šargarepe sa sobom pa kada ti se pripuši ti izvadiš šargarepu pa grickaj  :lol: ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
He,he,ljudi bio sam pušač i znam koliko su nedelotvorni dobronamerni saveti za ostavljanje cigareta.Dok ne zaboli nema ništa od toga!
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Moj tatko ostavio kad sam ja bio beba, dojadilo mu smrzavanje jer ga je majka stalno izbacivala iz kuce zbog mene i brata. Kaze da je to nesto najpametnije sto je uradio, do tada nije osecao ukuse i mirise zbog cigara.  :blush:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
strashni je napisao(la):
Moj tatko ostavio kad sam ja bio beba, dojadilo mu smrzavanje jer ga je majka stalno izbacivala iz kuce zbog mene i brata. Kaze da je to nesto najpametnije sto je uradio, do tada nije osecao ukuse i mirise zbog cigara.  :blush:

A to nije tacno. Da vidis ti kako Bojan namirise cokoladice i krem bananice  :hammer:

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
strashni je napisao(la):
Meni jako smeta, narocito kad vozim, nervira me i umara mi oci - mi imamo jednog pusaca u ekipi... ubi nas  :smoke:

Ja sam to istrebio. Pušenja u kolima nema. :-X
Ako je duži put, staneš, popijete kafu, ovisnik se napuši do mile volje i nastavite :yeswink: Ako treba više puta - više puta. Bez nervoze i svađe, ne žuri se nikad baš toliko
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Milanče je napisao(la):
strashni je napisao(la):
Meni jako smeta, narocito kad vozim, nervira me i umara mi oci - mi imamo jednog pusaca u ekipi... ubi nas  :smoke:

Ja sam to istrebio. Pušenja u kolima nema. :-X
Ako je duži put, staneš, popijete kafu, ovisnik se napuši do mile volje i nastavite :yeswink: Ako treba više puta - više puta. Bez nervoze i svađe, ne žuri se nikad baš toliko

@Strasni boli tebe uvo , ti imas samo jednog  :doh:

@ Milance si bre isao ti sa Kuzmom u ribolov?  :D
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
moji roditelji su strasveni pusaci,pljugaju vise od kubanaca,meni dim smeta i nit ja nit buraz pusimo....mislim da je cist idiotizam unistavati sebe na taj nacin...nervozu ubijem pecanjem......
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Ja razumem da neko pusi i da unistava svoje zdravlje ali ne razumem kako mogu roditelji da puse i guse svoju malu decu
A takvih primera ima mnogo.

Znam coveka ko je pusio oko 40 godina i odjednom je ostavio cigare.

Jednostavno toj je losho,sto kaze Zika,em skupo em glupo.
Svaki dan po kutiju i po,dve to je oko 200din. puta 365=73000 din. godisnje,jos ako su nekoliko pusaca u kucu leleeee,krasna para.
Finansirate Filip Morisa,drzavu kroz akcize,svi imaju koristi od vas jedino vi imate stetu i to veliku
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
E upravo zbog stete, a isto tako i finansija, ja uspeo da to bacim.
Ovo mi je druga nedelja zdravog zivota bez duhana (malo vise ima, ali da ne cepidlacimo).
 

danijel

Junior member
Učlanjen(a)
23.08.2008.
Poruke
68
Broj reagovanja
0
Evo danas tacno 2 meseca kako nepusim a tamanio sam kutiju dnevno.Kako mi je bilo prvi dan tako i danas.Trazi se neprekidno.A cigare sam ostavio\iskreno\ ne zbog zdravlja vec zbog....... I kad to ...... popravim odmah cu poceti opet sigurno jer sam stvarno VOLIO pusiti,mislim cigare. :lol:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
danijel je napisao(la):
Evo danas tacno 2 meseca kako nepusim a tamanio sam kutiju dnevno.Kako mi je bilo prvi dan tako i danas.Trazi se neprekidno.A cigare sam ostavio\iskreno\ ne zbog zdravlja vec zbog....... I kad to ...... popravim odmah cu poceti opet sigurno jer sam stvarno VOLIO pusiti,mislim cigare. :lol:

10 meseci cistunac
 
Vrh Dno