Dan borbe protiv duvanskog dima

Da li konzumirate cigarete?

  • Da

    Glasovi: 17 32,1%
  • Ne

    Glasovi: 36 67,9%

  • Ukupno glasača
    53

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Svaka čast dečki  :tbumb: veliki  :respect1:

Ja nisam zapalio več nekih 15 godina  :) a i ne mislim...i baš mi drago kada dođem u neki lokal i pijuckavm kavicu sa mojom dragom a svi pušači vani a ja u finom uređenom prostoru bez ikakvog smrada  :D Baš mi drago da je kod mene zabranjeno pušenje u svim zatvorenim javnim objektima. Prije nisam ni u slastičarno volio otići, nisi mogao izaći a da ti odeča ne smrdi na to sr___e.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Pusenje je pre drugog svetskog rata smatrano necim sto je rezervisano iskljucivo za muskarce u zapadnom svetu. Onda je onaj peder Frojdov sestric (zaboravih mu ime) uspeo da zajebe marketinskim trikom i zene da propuse na fazonu jednakosti polova........... Sve u svemu meni nikad nije bilo jasno zasto bilo koji muskrac ima potrebu da u usta stavi neki falusoidni oblik pa onda jos u sebe uvlaci neko govno koje mu samo skodi, da ne pominjemo njemu bliznje......
Pomiren sam sa cinjenicom da kad odem u u kafic recimo moram da istrpim (nadam se ne jos dugo) duvanski dim, takodje kad se skupimo kod nekog i duze sedimo mogu da razumem potrebu pusaca, ali u kolima ili manjoj prostoriji u kojoj je krace zadrzavanje  :mad:...... takvima treba na celo istetovirati
22008.jpg


P.S. Bas sam radikalan ajde pusaci lupite koji -  :hammer: :hammer: :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
gringo je napisao(la):
Pusenje je pre drugog svetskog rata smatrano necim sto je rezervisano iskljucivo za muskarce u zapadnom svetu. Onda je onaj peder Frojdov sestric (zaboravih mu ime) uspeo da zajebe marketinskim trikom i zene da propuse na fazonu jednakosti polova........... Sve u svemu meni nikad nije bilo jasno zasto bilo koji muskrac ima potrebu da u usta stavi neki falusoidni oblik pa onda jos u sebe uvlaci neko govno koje mu samo skodi, da ne pominjemo njemu bliznje......
Pomiren sam sa cinjenicom da kad odem u u kafic recimo moram da istrpim (nadam se ne jos dugo) duvanski dim, takodje kad se skupimo kod nekog i duze sedimo mogu da razumem potrebu pusaca, ali u kolima ili manjoj prostoriji u kojoj je krace zadrzavanje  :mad:...... takvima treba na celo istetovirati
22008.jpg


P.S. Bas sam radikalan ajde pusaci lupite koji -  :hammer: :hammer: :hammer:

Ja sam potpuno iskljuciv na tu temu. U kucu ili stan u kojoj ne sme da se pusi ne ulazim bez obzira ko je u pitanju. Postujem odnos nepusaca prema tome ali onda zaista nema potrebe da me zovu. Za voznju kolima sa nepusacem nema toliko problema ako je spreman da na svakih 15 minuta zaustavi auto. :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
gringo je napisao(la):
Pomiren sam sa cinjenicom da kad odem u u kafic recimo moram da istrpim (nadam se ne jos dugo) duvanski dim...

Pošto sam radio po kafićima, možete da zamislite koliko sam uživao :mad:

U V. BRitaniji su vršili neka ispitvanja kod ljudi zaposlenih po pabovima (i sličnim objektima), i veliki broj nepušača je imao problema sa disajnim organima upravo zbog otrovnog okruženja u kome rade.
Exit%20duvanskom%20dimu%20037m.jpg


Super mamac za "somove" ;)
2549_hooked-on-cigarettes-dreamstime_1825717-tmsnem_hf.jpg


2806-1243547559-anti-smocking-ad-campaign-25.jpg
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Djole je napisao(la):
Ako moze da se promeni statistika. 3 meseca sam vec u kategoriji NE pusaca  :)


Đole,

ovi "tvoji" 9 kola u Evropi,a i kod nas lagano  :smoke:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ostavio sam duvan pre 5-6 meseci i osećam se fenomenalno ,nikad bolje ,više mi nije teško da prepešačim Gradac od Valjeva do izvora ! Nema više ne prijatnog skripuckanja u grudima ,odvratnog ukusa ujutru kad se probudim ,počeo je da mi smeta dim kad neko purnja u okolini ..jednostavno osećam se HIGH!!  :tbumb:
Ako sam ja mogao da ostavim duvan Posle 15ak godina duvanskog staža i sa po dve pakle cigareta dnevno verujem da svako može ....ne treba vam nikakvi medikamenti ,čudne travke od baba ,psihijatar ili ne znam šta još! lepo uzmeš punu paklu cigara baciš u đubre  i kažeš e vala dosta sam se trovao pa onda sračunaš koliko si para dao na cigarete do sada ,pa onda sračunaš koliko te to košta mesečno ,pa razmišliš o tome da ugrožavaš i zdravlje ostalih ukućana nepušača a na kraju još  je i TOTALNO OUT !
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Šest godina kako sam se "skinuo" sa nikotina - posle 35 godina pušenja.
Doduše, lagao bih kad bih rekao da sam svesno i svojevoljno ostavio duvan.
Upalim u 6 ujutru i ugasim u 2 po ponoći.
Dobrih 5 paklica "Drine" bez filtera, a kad se zapijemo otvaram i šesto paklo.
Jednog dana mi se "samo odbilo" i prestanem da kupujem cigarete.
Organizam se pobunio i odbio da prima nikotin.
Mozak, svest, dobra volja.... i ta proseravanja sa tim nisu imala nikakve veze.
Mirise sam počeo da osećam posle tri meseca, a ukuse posle 6 meseci.
Smeta mi samo smrad pune pepeljare.
Nikada nisam imao krize, nisam sanjao duvan.....kao da nikad nisam pušio.
Neverovatno, ali istinito.
Da, nabačena kilaža, vraćena kondicija........
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
svaka čast kolege!!!  :respect1:

sve se može kada se hoće!

treba svi da se manu tog đavla...kratkrotrajno lažno zadovoljstvo a realna šteta  :doh: Nekakvu korist imaju samo ovi što prodaju tu smeće. Eh samo kada preračunam da neki ljude rade  ceo mesec da jedva imaju da pokriju račune, poplačaju neke kredite i da se prehrane pa još u svakom slučaju po svaku cenu kupuju i nešto tog otrova da se malo truju (sebe i svoju decu i sve ostale okolo) pa na taj otrov potroše i do 10 % svoje zarade, neki i malo manje 6,99%  :nowink: :doh:

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lol, a onda ove ženske što duvanišu nisu u stvari ženske...sirote ni ne znaju da su se potransvestitile  :doh: :D :hammer: :doh:
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
sebastian je napisao(la):
lol, a onda ove ženske što duvanišu nisu u stvari ženske...sirote ni ne znaju da su se potransvestitile  :doh: :D :hammer: :doh:
procitaj jos jednom, mozda ces ukapirati...
 
Vrh Dno