Danas sam mušičario

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
svaka cast.....sta je za reci do  :respect1: :respect1: :respect1:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
@ Sone ja se zbog Joce i ostrim na neku desetku ali ne mora biti brza!!!  :smoke:

Svaka cast za ulove!!!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
hvala svima ! nemojte više ..umisliću još i da znam nešto  :doh:

ekoljubo ko zna možda je čak kao što kažeš  desetka i bolje rešenje .. mada ću ja ipak ovu devetku da nabavim ali tamo pred jesen ,pred pravu štuka sezonu ...



 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
...štuku na Mramorskim barama u okolini Niša.

Dan idealka, a nikakvih dešavanja na vodi. Šteta! Jedva čekam proleće.
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
E da mi je neko pricao da cu mahati na minusu ne bi mu verovao ali danas na Joci  :hammerhead:, lede se sprovodnici na prstima led sa kanapa ali bilo je i lepo druzenje i par akcija sa lepim stukama.
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Nisu! Sva desavanja su bila u ona dva plitka zaliva desno. A na onom mestu probali ali nista a nisam video ni na varalicu da su se napecali tamo. Par riba na varalicu koje sam video su dobili po sred vode u dubljim delovima.
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
prelepo jutro, spremam se za musicarenje stuke.... kad tamo nalete gosti... sta sad?! Zapalim razanj, spremam rucak i bezim da pecam. Na kanalu puno ljudi niko nista nije upecao, voda mnogo mutna, ali kao sto sam rekao Prelep dan za musicarenje stuke...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
.....basa,u stvari probao sam ali nije bilo desavanja nikakvog,jezero je ogromno,voda nadosla ali ne i mutna,tmuran dan ne idealan za basa ali bitno je izaci na vodu.posto je voda itekako hladna a bas u dubljim delovima vise sam isprobavao razne strimere,popere i zonkere i gurglere koje sam skoro dobio a nisam imao prilike da ih okupam, gurgleri ce biti ubitacni znajuci kako je reagovao letos na popere..sve u svemu lep dan i malo da se izduvam u planini na prelepom ali ne i velikom jezeru...bice dana za megdana,a evo i slika
 

Prilozi

  • prva.jpg
    prva.jpg
    119,9 KB · Pregleda: 105
  • druga.jpg
    druga.jpg
    65,1 KB · Pregleda: 105
  • treca.jpg
    treca.jpg
    61,9 KB · Pregleda: 104

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
veoma lepo pristupačno jezerce za mušičarenje ,koja je dubina i koje sve ribe ima ?
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
jezero je duboko na nekim mestima i do 30m, a od ribljih vrsta ima karasa,bodorke,sarana,zlatnih sarana,basa to je sto ja znam za sigurno.....inace takvih jezera po malenom kipru ima oko 20ak,neka su veca i dublja (cak i do 70m) ali uglavnom lepo popunjena basom,u nekim cak ima i pastrmki ali to nisam isao da izvidim i da pokusam da lovim.....za sada samo bas i probacu verovatno  sarana posto sam danas primetio jako sumnjive baloncice kako izlaze iz ne dublje vode od metar....
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
e tu bi bila fenomenalna fora onaj belly boat ,pa lagano ...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ne bi veruj mi.... zabrenjeno je bilo koje plutajuce sredstvo po jezeru ,cak je i strogo zabranjeno kupanje u njemu,ali leti kad se voda povuce i to dosta povuce manje vise pristupacno je svuda,a septembar i oktobar neopren ce da odradi svoj deo posla,tako mi je falio ovog oktobra,uf uf uf,bacali se macani sve a ja nisam mogao da dobacim :doh:,al sad ce biti druga prica :yeswink: :yeswink:....
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Malo smo zapostavili ovu temu, Radite nesto po tom pitanju
Elem, Topla voda kod Niske banje , kao u pesmi.
To je sada jedina voda na kojoj se moze mahati. Ima vise granja, trske i krsa nego vode. Za par sati ribolova dosta akcije, sitni klenovi i jedna sitna stuka koja mi je skinula klena u toku izvlacenja. Bila je desetak cm veca od njega, neznam kako ga je pojela.
Takodje sam se nagledao dosta sitnih stuka-oko 30ak cm
ajd i jedna fotkica
 

Prilozi

  • IMG_2565.jpg
    IMG_2565.jpg
    137,1 KB · Pregleda: 123
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno