Danas sam mušičario

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Al.

Junior member
Učlanjen(a)
11.03.2009.
Poruke
87
Broj reagovanja
0
Bassu ni traga, ima još leda po površini, ali ove su čisto dobro raspoložene:

imgp5348d.jpg


imgp5362.jpg

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
zaista jako lepe fotke...ove sezone ču se i ja malo više potruditi oko tih fotki...bar da probam  :D
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Počeo sam sezonu na izrazito komercijalnoj vodi i ulovio 5 ovakvih na narančastog strimera. Negde je trebalo početi i isprobati novu 8icu.
sharenka.jpg


Janez
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
I kakav je taj redingto predator. do pre par godina sam ima redington redfly 865 i celu jednu sezonu sam bas fino otpecao s njim.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
važno da si se ti upisao  :tbumb:

i ja sam danas mušičario  :D ali na na cesti ispred kuće  :doh: nije se dalo više izdržati, sva sreča da je kiše bilo pa sam imao nekoliko jezra koja sam mogao da dobacim sa jednog mesta  :doh: :D :D :D :hammer: Šala mala, isprobavao sam nešto sa nekom motkom  :D :lol:
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Djole je napisao(la):
I kakav je taj redingto predator. do pre par godina sam ima redington redfly 865 i celu jednu sezonu sam bas fino otpecao s njim.

Djole, štap je "kratez" tako, da je drugačiji osečaj bacanja - zahtijeva usporenje ritma u usporedbi s štapom od 9 stopa. Ovo je za mene "fin" štap i dosta se savija u borbi s ribom , bila je visoka voda i ribe nisu htjele iz vode samo tako. Hteo sam štap za strimere i pastrmku a da više uživam nego s 10kom. Po mom mišljenju to je štap za male strimere (do 10 cm) i nije za štuku, barem ne za moj stil pecanja.

Janez
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ako, lepo si ti to započeo  :tbumb:

šta je sa ljubljanicom, vosoka ili tek od aprila može?
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
basa......
juce dva mala a danas 4kom malo veca od dlana oko 300g, iznenadio me borbenoscu s obirom da je dugo mirovao usled hladne vode. sva 4kom na popera 3cm i svaki u grkljanu... nisu neke velicine ali cisto da sezona pocne :bye: :bye: :bye:
 

Prilozi

  • nova.jpg
    nova.jpg
    146,6 KB · Pregleda: 126
  • nova2.jpg
    nova2.jpg
    106,2 KB · Pregleda: 128

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Ja sada ne razumem, neko postavlja slike a drugi odgovara na postovima, usvakom slucaju bravo za pastrmke i bravo geguli za basa, nego gegula gde to pecas ti basa? taman da se i ja spremim kada tamo ponovo sneg:) sutra cu da radim malo casting.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno