Danas sam mušičario

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Potpis Blue Fox
Moj prethodni post je bio namera da se pokaze besmisao da se napise samo danas sam musicario.
Novi clanovi se neznaju, ali nekada je na sajtu postojao deo Izvestaji sa terena, koji je imao istu ulogu kao i ova tema. Znaci, ako je neko musicario, ja ga molim da napise svoja iskustva. Gde, kako, na sta, kako je prosao, sta je uzimala....sve osim samo recenice danas sam musicario
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Slazem se sa Mix-o. Ja mislim da tema treba da bude slobodna, sto znaci da pisac pise ono sto zeli, ne mora sve u detalje. Neka citaoci sami nesto zakljuce i neka mudruju. A ako neko  zeli da pise sve do detalja slobodno nemam nista protiv.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
a jel se vazi DANAS SAM ZELEO MUSICARITI :blush:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
kuzma, skoro svaki dan i ja zelim isto.......... da musicarim..........musicarim........
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
I ja sam želeo, a zamalo i otišao na reku, ali sam na vreme predosetio sneg i oluju, pa sam mudro ostao kod kuće. Ništa strašno, i ove godine će valjda biti tri cifre u prebrojavanju mojih mušičarskih dana.
 

L1ch

Junior member
Učlanjen(a)
04.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nish
Dobro je nisam jedini koji je ceznuo za carima musicarenja.
 

Dzoni

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
7
Lokacija
Pozarevac
DANAS SAM SE ZALEDIO BIRAJUCI IZMEDJU DS2,LANCA I NEKOG GREJSA SVE 6 ZA PRVI PUT DOSTA
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Toponička reka, ekstremno bistra, nizak vodostaj. Sitniji klen, probirljiv, najbolje skuplja Hare's Ear Parachute na udici #24. Odličan prvi ribolov ove godine. :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja sam mušičario prekjuče, juče i danas ću. Lovio sam klenove na sitne suve muve. Izvinjavam se što sam zaboravio da se upišem. :doh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Opet sam mušičario klenove. Odlično sam se proveo. Klenovi su bili izuzetno selektivni, jer su na površini imali samo najsitnije midževe. Morao sam da stavim najtanju strunu, podmažem je preparatom za odmašćivanje i vežem muvu na broju 20. Bio je to ultra-fin i zanimljiv ribolov, jer je na finom sistemu svaka riba teža od 300 g pravi kapitalac.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Danas sam ponovio sve od juče, ali malčice uzvodno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno