Danas sam vezivao...

MafkeDryFly

Senior member
Učlanjen(a)
03.11.2022.
Poruke
120
Broj reagovanja
113
Lokacija
Jagodina
TMc komšo moj, te " sunđeruše " su nekad na Resavi baš ( ima 13-ak god ) davale najveće pastrmke u gornjem toku i oko restorana bivšeg.
Uradio si duplp lepše imitaciju od onih koje su lovile. Ne znam da li je dozvoljen ribolov iza brane ali pokušaj na finjaka da popričaš i pustiće te.

Ne znam kakav je vodostaj gore, nekada je bila jača sijera voda a naletale su i ribnjačke pastrmke koje samo što nisu lomile štapove.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.827
Broj reagovanja
1.284
Lokacija
Svilajnac
Nema jače vode otkako je mini HE a dozvoljeno je ići iza brane ka izvoru gore u planinu a zabranjena je ona strana gde je vodopad. Zbog mini HE vodostaj je i sada nikakav, tuga. Već zadnje 3 godine nema larvi kedisa a bilo ih je kućice nisi mogao da prebrojis nije mi jasno zašto se to desilo.
 

MafkeDryFly

Senior member
Učlanjen(a)
03.11.2022.
Poruke
120
Broj reagovanja
113
Lokacija
Jagodina
Strašno!!! Sećam se pred veče kada se digne pastrmka kao kiša da pada od kolobara
koncentričnih.

Ja sam mator ( 50g ) i nauživao sam se, šta našoj deci da ostavimo??
 
Vrh Dno