black panther
Hero member
Baki,evo na kakvu osicu sam mislio
A nadam se da moze i ovakva varijanta,bumbari
A nadam se da moze i ovakva varijanta,bumbari
black panther je napisao(la):A evo i pokusaja broj 2. fazanov rep...mislim da je ova proporcionalnija,ali se zbog svetla ne vidi najbolje...
![]()
![]()
nije teska muva vezbaj je a lovna je izuzetno :yeswink:
salim se dobre su,vidi se da motas duze vreme,samo tako nastavi Jel ovo posle 50 pastrmki i dalje se ne raspada,onda je dobranikola renegade je napisao(la):A evo je i u akciji![]()
lepa pastrmcica druze a i lepo zagrizlanikola renegade je napisao(la):A evo je i u akciji![]()
black panther je napisao(la):pa jebiga ja motam muve 2,3 meseca... a tvoje telo od zeca se meni ne svidja,ova moja je komplet od fazana samo su grudi od zeca,tako da tvoja vise dodje ko zeciji rep![]()
salim se dobre su,vidi se da motas duze vreme,samo tako nastavi
![]()
![]()

acko23 je napisao(la):hvala druze ali izgleda da sam se malo zaneo dok sam rep postavljao pa ga produzio vise no sto treba![]()