Danas sam vezivao...

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Baki,evo na kakvu osicu sam mislio
107312047400661560733578.jpg

A nadam se da moze i ovakva varijanta,bumbari  :D
150533174006618607335433.jpg
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
A evo i pokusaja broj 2. fazanov rep...mislim da je ova proporcionalnija,ali se zbog svetla ne vidi najbolje...
162339074006629274001010.jpg

103899947400662560733472.jpg

 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
A evo i pokusaja broj 2. fazanov rep...mislim da je ova proporcionalnija,ali se zbog svetla ne vidi najbolje...
162339074006629274001010.jpg

103899947400662560733472.jpg



Nije dobro ali stvarno ,moze bolje ovo iskreno bez zajebancuje  :blush: nije teska muva vezbaj je a lovna je izuzetno  :yeswink:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
pa jebiga ja motam muve 2,3 meseca... a tvoje telo od zeca se meni ne svidja,ova moja je komplet od fazana samo su grudi od zeca,tako da tvoja vise dodje ko zeciji rep  :hammer: :hammer: salim se dobre su,vidi se da motas duze vreme,samo tako nastavi  :tbumb: :tbumb:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
pa jebiga ja motam muve 2,3 meseca... a tvoje telo od zeca se meni ne svidja,ova moja je komplet od fazana samo su grudi od zeca,tako da tvoja vise dodje ko zeciji rep  :hammer: :hammer: salim se dobre su,vidi se da motas duze vreme,samo tako nastavi  :tbumb: :tbumb:


Necu da budem neiskren samo ti kazem da moze mnogo bolje ,u pravu si ja na brzinu ubaci zeke umesto fazanke , s tim sto je fazanka jos laksa za vezivanje nije potrebno upredanje dabinga samo gledaj da ne budzis muvu vec daj tonus na simetriji  :yeswink:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Znači ovako, naslov teme se lepo vidi tako da je poželjno da postovi budu u skladu sa njim. Ove 3,5 strane za koje se pitate gde su.... otišle su na reciklažu. Preterali ste danas sa pisanjem van teme a sneg nije još ni na vidiku.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Sneg najavljuju vec ovog vikenda,a da smo preterali jesmo...za mene znam da jesam,pa se stoga,velikodusno izvinjavam!  :yeswink: :doh:
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
hvala druze ali izgleda da sam se malo zaneo dok sam rep postavljao pa ga produzio vise no sto treba  :whistle:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
acko23 je napisao(la):
hvala druze ali izgleda da sam se malo zaneo dok sam rep postavljao pa ga produzio vise no sto treba  :whistle:


I ja stavim duze skoro uvek nekako mi je lepsa tako i veruj mi nista joj ne fali  :tbumb:
 
Vrh Dno