black panther
Hero member
Dobre zemo,doooobre :yeswink: :thumb:
hvala druzeNikolavb96 je napisao(la):Acko prejaka slika kao i nimfa....
Markovic je napisao(la):Шок терепија , кад неће може да помогне ???
[/quote
salji
tommylee je napisao(la):Zavisi od vode.Kod mene krupnog na suvu nikad nežu uloviti.Sve više naginjem ka nimfama a još više strimerima,
panteru radiće radnju,ali možeš ih još bolje vezati!
Dešavalo se par puta,Jablanica-Veternica da neće suvu da pomiriše,a na nimfu otkida,pa eto,čisto da imam par komada,da mi se nadje...nikola renegade je napisao(la):Muvama nista ne fali , ali mi nije jasno da si toliko zapeo na klena nimfama , ok za sasts mozda je covek to usavrsio , ali ti ko pocetnik toliko potenciras da nimfaris klena nije mi jasno osnovni lov klena je suvom muvom kao i osnovno ucenje musicarske vestine , razmisli malo :lud: