Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
probaj marabou da motas oko vrata udice kod glave, taj crveni repic tako ostavi, namotaj taj zeleni kao kolar kod vrata i onda mozes ako oces jos jedan kolar dva namotaj tog srvenog....nikad ne preteruj sa materijalom da ne bude na kraju ko četka za brijanje
Mozda sam iz loseg ugla slikao, ovde stvarno malo materijala ima... malo marabua u repu, jedan slapen oko vrata i manje od pola nojevog pera duzine 15cm duz ledja.
Sad ga bacih u vodu, sasvim lepo dise
Hvala na savetu svakako
nisam ni napisao da si ga nabudžio, vidi se sasvim jasno da nema previše...to je bio samo savet onako uzgred Još lepše bi ti radio ako bi marabou namotao oko vrata udice kao kolar od dva tri namotaja.