Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Jedna mala zamerka... nekako na preskoke dabiras telo.... sto.naravno nema mnogo veze sa lovnoscu muve....
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Trudim se da uradim bas finu liniju , ali izgleda da mi ne uspeva. Nastavicu da vezbam. Hvala Oholi!! :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Pitaj Ervina... mada svodi se na postepeno dodavanje dabinga... uvek stavi mannje na.konac nego sto mislis da treba.....
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.543
Broj reagovanja
429
Lokacija
Beograd
Mustad 3366 #6
 

Prilozi

  • 20150213_125141.jpg
    20150213_125141.jpg
    134,1 KB · Pregleda: 82

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
probaj marabou da motas oko vrata udice kod glave, taj crveni repic tako ostavi, namotaj taj zeleni kao kolar kod vrata i onda mozes ako oces jos jedan kolar dva namotaj tog srvenog....nikad ne preteruj sa materijalom da ne bude na kraju ko četka za brijanje ;)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.543
Broj reagovanja
429
Lokacija
Beograd
Mozda sam iz loseg ugla slikao, ovde stvarno malo materijala ima... malo marabua u repu, jedan slapen oko vrata i manje od pola nojevog pera duzine 15cm duz ledja.
Sad ga bacih u vodu, sasvim lepo dise
Hvala na savetu svakako  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
nisam ni napisao da si ga nabudžio, vidi se sasvim jasno da nema previše...to je bio samo savet onako uzgred ;) Još lepše bi ti radio ako bi marabou namotao oko vrata udice kao kolar od dva tri namotaja.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Za veceras par #16 jig nimfica
0ccd730adfd40e371129bc1c7f4c4f20.jpg
 
Vrh Dno