Danas sam vezivao...

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.412
Broj reagovanja
359
Lokacija
Zvornik
Ja se opet aktivirao,nisam pravio odavno i neka me želja uhvati.Još se sjećam a imam u folderu sve tvoje nacrte sačuvane!
Tada je to bila naučna fantastika  :tbumb:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Udica #18

2zh4d9z.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala tommy. Kad se setim drugar i ja, inflacija blinker 10dem u radnji. Po pola meseca i jace stekamo kintu da kupimo rapalicu da bi je isekli i videli sta ima unutra. Pa ruzno pace isto.... pa cimanja oko lakova... dan danas imam svoje blinkere i ni jedan pukao nije
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Par strimera
9179c98fd2d196100d5bc4d5ca569e2a.jpg


I nekoliko fazana na evil fly udicama fazani imaju i delom tela 0,7mm zicu u sebi zato su debeli.http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/02/26/56b84364fb84
2bd2f1c0d1e84349c1b6.jpg
Inace da pohvalim Djola i udice sto je uradio. Odlicne su bas. Jake i.ostre. cekam da vidim na ribi al ubedjen sam da nema greske sa njima. Moracu i za suve muve da pobam definitivno
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Nisam nasao taj oglas.
A reci mi koje su ti ovo udice za strimere?
 
Vrh Dno