Hvala tommy. Kad se setim drugar i ja, inflacija blinker 10dem u radnji. Po pola meseca i jace stekamo kintu da kupimo rapalicu da bi je isekli i videli sta ima unutra. Pa ruzno pace isto.... pa cimanja oko lakova... dan danas imam svoje blinkere i ni jedan pukao nije