Danas sam vezivao...

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Hends body quil ,Djoletov,  telo   
Ispod svetlo braon konac ,
rep petao- indijski
grudi- divlja macka
nozice - Metz pero
indikator -PP
udica vel 12 Gamakatsu

suhara.jpg
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Maksmare, sasvim jednostavno,stapic plasticni zagrijes ,malo stavis na udicu. onda dotjerujes oblik na udici sa upaljacem, dalje se vidi sve,krila cdc ili pp i nogice ako hoces. Ako ti nije jasno poslacu ti sbs :)
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Moze i pistoljem, direktno na udicu, samo meni ne ispadnu ovako reprezentativno. Moracu da probam upaljacem.
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
French stile quil nymph vel. 14 , za njegovo velicanstvo lipca

french-style-quil.jpg
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Klenaros smanji mu malo guzu ,ako ces ga koristi u krajini na Plivi,Ribniku i Sanici  :yeswink: inace ljepi mravi  :tbumb:
Napravi obavezno kojeg i sa prosarom od guljenog paunovog pera ;)
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
... bezrepog k. kočijaša, imitaciju obada i nekog strimerčića za pastrmku. Čini mi se da se nisam baš usrećio sa izborom udice za strimera al' jbg sad, šta je tu je.
 

Prilozi

  • rc.JPG
    rc.JPG
    53,5 KB · Pregleda: 141
  • obad.JPG
    obad.JPG
    60,4 KB · Pregleda: 158
  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    56,4 KB · Pregleda: 151

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Milose, znas znanje...  :tbumb:
Kad se samo setim sta je jedno vrijeme Draganov obad radio po Limu...  :doh:
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
MM je napisao(la):
... bezrepog k. kočijaša, imitaciju obada i nekog strimerčića za pastrmku. Čini mi se da se nisam baš usrećio sa izborom udice za strimera al' jbg sad, šta je tu je.
Jel na obadu telo od guljenog pera?
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
Eko, hvala. Dragan ga je video od mog ćaleta pre više od 30 godina. To je bilo toliko davno da u to vreme ni Dragan nije mušičario. Pitaj ga baš kad ga vidiš. Tad im je to bila dobra muva za ribe iz najjačih bukova. Od čega ga je ćale tad pravio, ne znam tačno. Matori se više i ne seća a Dragan je uveren da ga je ovaj slagao nešto.  :hammer:

jesko78 je napisao(la):
Jel na obadu telo od guljenog pera?

Telo je od bardljice tj. one gleđi sa repnog pera fazanke. Ogulio sam nekoliko žiletom al' nije svaka dobra.
 
Vrh Dno