KLENAROS je napisao(la):Mravi na #16, nadam se da ce raditi posao na Sanici..
![]()
![]()
![]()
Jel na obadu telo od guljenog pera?MM je napisao(la):... bezrepog k. kočijaša, imitaciju obada i nekog strimerčića za pastrmku. Čini mi se da se nisam baš usrećio sa izborom udice za strimera al' jbg sad, šta je tu je.

jesko78 je napisao(la):Jel na obadu telo od guljenog pera?