ado bl.
Senior member
- Učlanjen(a)
- 21.02.2011.
- Poruke
- 149
- Broj reagovanja
- 0
oholi je napisao(la):Hvala ado... mislis da je spljostim pri glavi? Mada u globalu namerno ostavljam rupu kod glave.... da posle uglavim zicu kad je ucvrstim, koji zavrsni cvor-uvek bar dva vezem...., preklop....zatreba mi cesto mesta tu.
A jesu teske....takve su mi trazene
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Ne prema glavi nego prema repu i onda dobjes fantastican konus ,Vidjecu da ti uslikam i stavim sliku
aleksandra je odlicna za pecanje