Danas sam vezivao...

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
5
Lokacija
Zlot kod Bora
Pola sata zanimacije , par fazanki i oposum+zec koji ima posebno mesto u mom srcuu,napravio ga iz zezanja a on mi donosio lepe trenutke na vodi zadnjih nekoliko sezona , sve nimfe su na udici 12 ..  :)
 

Prilozi

  • RSCN0156.JPG
    RSCN0156.JPG
    257,9 KB · Pregleda: 88
  • RSCN0158.JPG
    RSCN0158.JPG
    274,4 KB · Pregleda: 97
  • RSCN0162.JPG
    RSCN0162.JPG
    268,3 KB · Pregleda: 90
  • RSCN0171.JPG
    RSCN0171.JPG
    281,9 KB · Pregleda: 87

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Sasa, odlicne muve i fotke  :tbumb:

Dexa, dobre nimfe jos da je bolja fotka  :D
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
5
Lokacija
Zlot kod Bora
eko je napisao(la):
Sasa, odlicne muve i fotke  :tbumb:

Dexa, dobre nimfe jos da je bolja fotka  :D

Jaoo znam,kako jos mogu da se postuju fotke osim ovako kada im smanjujem velicinu,kod mene u kompu su bistre i sve se lepo vidi ..  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
62126d087ae948ee7b824550327ae5fb.jpg



Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
516
Broj reagovanja
69
Lokacija
Jagodina
Dobre Oholi... Kaži mi samo da li na jig udice idu klasične tungsten glave ili postoje posebne? Planiram da odradim seriju fazana i zeca za Grzu a ona je jako nepristupacna za nimfu...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala druze
Slotted tungsten ide na jig udice. Jer on lepse legne na taj savijeni deo

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
5
Lokacija
Zlot kod Bora
Da razbijemo dosadu na forumu veceras,Oholi me je inspirisao da probam nesto slicno njegovim,telo zuti flos,pink flos(hot spot),Krystal dub gray,rep jarebica, #12  :)
 

Prilozi

  • RSCN0175.JPG
    RSCN0175.JPG
    281 KB · Pregleda: 84
  • RSCN0195.JPG
    RSCN0195.JPG
    439,7 KB · Pregleda: 77

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Pink je od flossa.... zelena je body quill. Obe sam lakirao lakom koji je baki negde provalio tj cerka njegova...neba mi doneo... vrh je. Samo da ne beli u vodi

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
5
Lokacija
Zlot kod Bora
Koji je to lak u pitanju ?Citao sam nesto pre ali to bese gel  neki , nesto na tu foru,nisam siguran ..  :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=5800.75

Pogledaj poslednje dve strane.
 
Vrh Dno