Dexa89FLY
Full member
Pola sata zanimacije , par fazanki i oposum+zec koji ima posebno mesto u mom srcuu,napravio ga iz zezanja a on mi donosio lepe trenutke na vodi zadnjih nekoliko sezona , sve nimfe su na udici 12 .. 
eko je napisao(la):Sasa, odlicne muve i fotke
Dexa, dobre nimfe jos da je bolja fotka![]()