Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Hahhah Tmc, bas tako. Mada pravio sam i teze.

Easy, castorex je u pitanju. 😀
 

easyrider_

Full member
Učlanjen(a)
25.07.2007.
Poruke
661
Broj reagovanja
299
Lokacija
Banja Luka
Muljarke su prvi insekti koje vidjam u proljece na vodi...
 

Prilozi

  • IMG_20210411_145821.jpg
    IMG_20210411_145821.jpg
    102,5 KB · Pregleda: 10

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.698
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Extra. Taj pattern mi se bas dopada. Profi odradjeno. (y)
Reci mi kako si zadovoljan sa udicama koje koristis sa malo sirim lukom, koji je brend u pitanju?
 

FlyTyer

Senior member
Učlanjen(a)
19.02.2016.
Poruke
127
Broj reagovanja
15
Lokacija
Nis
hvala puno,
ovo su LivelyLegz Lip Splitters 320J, bas vrh udice ali su na fazon Hanak H450.
A sto se tice sireg luka, nemam pojma, imam subjektivni osecaj da je hookup ratio bolji sa njima, pogotobo kad su manje udice u pitanju
Sve u svemu, zadovoljan
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Jel Vam se desava da za jedan deo reke, konkretan potez, vir, preliv, kanal, nemate musicu u kutiji ili te koje imate ne daju rezultat i kuci razmisljate gde je bio problem i sto ta idealna pozicija nije dala ribu a videli ste je ili znate da je tu i razmisljate koju musicu da napravite samo za tih 5m toka samo te jedne reke?
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.698
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Ako 4-5 uobicajenih nimfi nece da je zainteresuju mozda i nije do musice. Tako bih ja razmisljao. Mozda je uplasena prilazom mestu, mozda je do prezentacije, debljina najlona... Mozda je neki zajebant :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Jel Vam se desava da za jedan deo reke, konkretan potez, vir, preliv, kanal, nemate musicu u kutiji ili te koje imate ne daju rezultat i kuci razmisljate gde je bio problem i sto ta idealna pozicija nije dala ribu a videli ste je ili znate da je tu i razmisljate koju musicu da napravite samo za tih 5m toka samo te jedne reke?
Koje tezine glave koristis?
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Kako ste iskusno odgovorili g.maricu...ako je vidiš i nisi je preplašio a hrani se a ti joj bacaš svakako je do tebe je, ako si je vidio i preplašio do tebe je, ako nisi odradio prezentaciju dobro u 3 prva zabačaja do tebe je (tu spada i težina nimfe i debljina tipeta i zategnutost sistema) ako ne reagiraš na vrijeme ili ne primijetš kad ti riba uzme do tebe je, ako nemaš pravu nimfu ( tu spada boja, silueta, veličina) do tebe je jer naznaš još sve i trebaš još učiti ...moguć uzroci svega ili jednostavno nije tvoj dan odnosno nemaš sreće, ili do one stare neće riba poštena čovjeka...
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Kotistim tungsten u crnoj, bakar i zlatnoj boji od 1.5mm do 5.5mm...
Konkretno me muci situacija na ribniku na jednom mestu gde je voda mirna a duboka i spora, lipljeni se hrane u svim slojevima i smatram da tu samo igra neka mikronska nimfica sa jako tankim i dugim tipetom...inace na ribniku lovim samo na suvu pa ako hoce hoce a ako nece ja hocu (na pivo) ali to mesto me proganja u snovima jer su lipljeni lepi i bezobrazni
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Silvio previse puta sam bio na vodi kada je bilo kakav ulov bio cista egzotika medju svim musicarima, dakle moguce su i one situacije gde sve uradis kako treba a riba nece...kuci ipak analiziras da li je mozda nesto ipak moglo sto niko nije probao
 
Vrh Dno