Danas sam vezivao...

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Ti ko da si gledao u moju kutiju sa musicama  ???  ;)
Ej tako ces lepo da lovis ovim tvojim mokrim musicama pastrmke da ces jednostavno zaboraviti da imas nimfe u kutiji.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
ova je standardna u kutiji  :smoke:

108t.jpg

 

rakun

Junior member
Učlanjen(a)
03.06.2008.
Poruke
44
Broj reagovanja
0

jednu Alexandricu i par kamenjarki
 

Prilozi

  • P1017291.jpg
    P1017291.jpg
    64,3 KB · Pregleda: 169
  • P1017293.jpg
    P1017293.jpg
    56,4 KB · Pregleda: 162

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.157
Broj reagovanja
39
Lokacija
Bg, Srbija
Saša nemam reči :respect1:
Upravo ovako nešto mi je trebalo letos na B.Timoku. Koji je ovaj žuti konac od kog je telo, da li je to neki mušičarski proizvod ili neko snalaženje?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
uglavnom ti je kod mene u pitanju snalazenje  :blush: taj konac nije namenjen za musicarenje ,ali je slican svilenim koncima u kompletu koji sluze za tela musica...samo sto je iz vise niti pa je debljina oko 1mm.
neznam tacan naziv jer sam dobio parce namotano na kalemcic,ali sam siguran da ces ga kod tebe naci u mnogo boja ako odes u naku dobru radnju gde prodaju konce i vunice
 
Vrh Dno